Ubytovanie s okrasnou záhradou

Patríte medzi milovníkov prírody? Ubytujte sa v chate či chalupe s udržiavanou okrasnou záhradou a užívajte si vôňu kvetov každý deň svojho pobytu. S vonkajšou terasou alebo krytým posedením budete môcť na záhrade tráviť veľa času a bez rušenia si užívať pokoj, ktorý tu panuje.
Načítavam ponuky...

celkom 1109 ponúk


Chalupa s vlastnou záhradou sa nič nevyrovná. Voľné chvíle na dovolenke môžete tráviť v obklopení krásnych kvetov a urastených stromov, ktoré vám poskytnú príjemný chládok. Okrasná záhrada sa vám bude hodiť nielen na ranné rozjímanie, ale aj k pokojným večerom pri grile alebo ohnisku.

Čo očakávať od chaty či chalupy s okrasnou záhradou?

Vďaka okrasnej záhrade pri ubytovaní, ktorá je v cene vášho prenájmu chaty, budete môcť servírovať jedlo na čerstvom vzduchu a užiť si príjemné letné večery so svojimi blízkymi. Samozrejmosťou je úplné súkromie a pohodlný záhradný nábytok.

Cestujete s deťmi? Potom oceníte veľa hračiek pre tých najlepších hostí. Vyhrať sa môžu na pieskovisku, trampolíne alebo na neďalekom ihrisku.

Ubytujte sa v prírode a užívajte si všadeprítomný pokoj a pohodu. Chaty a chalupy sú najlepšou voľbou pre týždenný alebo víkendový útek z mesta. Poskytnú vám všetko vybavenie, ale aj blízkosť prírody a turistických cieľov.