Ubytovanie s vonkajším krbom

Príjemné večery pri praskajúcom ohni, výborné pečené mäso a zohriatie skrehnutého tela. Ubytujte sa v chate či chalupe s vonkajším krbom a užite si príjemné chvíle na vonkajšej terase so svojimi blízkymi. Samozrejmosťou je dostatok súkromia a komfortu.
Načítavam ponuky...

celkom 802 ponúk


Plánujete dovolenku v chladnejšom období? Potom vám iste príde vhod chata či chalupa s vonkajším krbom. Zohrejete sa, pripravíte teplé pokrmy a posedíte na vonkajšej terase dlhšie do večera.

Čo vám ešte môže chata ponúknuť?

Ak vyrážate na dovolenku v zime, ubytujte sa v chalupe pri vleku, aby ste to ku všetkým parádnym zjazdovkám nemali ďaleko. Keď sa vrátite zo zasnežených kopcov, budete sa môcť zohriať v útulnom ubytovaní, napríklad vďaka vnútornému krbu.

Oceníte určite aj wellness pobyty, vďaka ktorým sa zahrejte v súkromnej vírivke, saune alebo vo vonkajšom kúpacom sude. Či už cestujete s celou rodinou, alebo vo dvojici môžete si užiť ničím nerušený relax.

Užite si zimnú dovolenku tam, kde na vás čaká množstvo zábavy na zjazdovkách a bežkárskych tratiach. Zájdite napríklad do Krkonôš, Jesenníkov alebo Krušných hôr. Chaty a chalupy z našej ponuky vám poskytnúť ubytovanie presne podľa vašich predstáv.