Ubytovanie s DVD prehrávačom

Dlhé zimné večery si žiadajú dobrý film na večer. Ste fanúšikmi akčných filmov, komédií alebo dávate prednosť thrillerom? Do chaty či chalupy s DVD prehrávačom si budete môcť zobrať svoje obľúbené filmy so sebou a pozrieť ich spoločne s tými, ktorých máte radi. A o zábavu je postarané.
Načítavam ponuky...

celkom 425 ponúk


Ako na rodinnej dovolenke spoľahlivo zabaviť deti aj dospelých? Chata či chalupa s televízorom a DVD prehrávačom sa postará o to, že nuda na vašu dovolenku vôbec nedorazí. Čo robiť, keď počasie práve nepraje? Siahnite po ovládači a pustite si obľúbený film.

Čo vám ešte ponúkne chata s DVD prehrávačom?

Chaty a chalupy z ponuky na Travelkingu sú plne vybavené. Užijete si tu tak dovolenku so všetkým, čo k tomu patrí. Samozrejmosťou je maximálne súkromie, nikto iný totiž v objekte ubytovaný nebude, a jedinečný komfort. Tešiť sa môžete aj na vybavenú kuchyňu alebo gril či ohnisko na prípravu jedla.

Spoločné chvíle môžete tráviť na vonkajšej terase či záhradke, ktorá bude tiež len pre vás. Po večeroch tu môžete grilovať, rozprávať sa alebo hrať spoločenské hry. Záhrady bývajú často oplotené, a sú tak vhodné ubytovanie s domácim miláčikom. Poteší vás tiež vonkajší bazén alebo vírivka.