Chaty a chalupy s požičovňou bicyklov

Chystáte sa na aktívnu dovolenku, ale nemôžete si so sebou zobrať bicykle? Žiaden problém, vyberte si chatu či chalupu s požičovňou bicyklov a preháňajte sa po českých cyklotrasách, kedykoľvek sa vám zachce. Bicykle budete mať k dispozícii po celý svoj pobyt, uložiť si ich môžete v úschovni bicyklov. Tak šliapnite do pedálov, vyrážame.
Načítavam ponuky...

celkom 523 ponúk


Česko je pre cyklistov rajom. Nájdete tu takmer 40 tisíc kilometrov cyklotrás, od náročných po ľahké. Cykloturistika je v u našich západných susedov veľmi obľúbená, príjemné chodníky vás dovedú k populárnym turistickým cieľom a na bicykli tak môžete poznať celé Česko. Požičovňa bicyklov pri ubytovaní vám zaistí bezproblémové výlety po celej republike.

Kam vyraziť na chatu s bicyklami k dispozícii?

Aktívnu dovolenku si užijete, nech zamierite na akúkoľvek svetovú stranu. Kráľom cykloturistiky medzi krajmi sú jednoznačne južné Čechy, ktoré sú pretkané najviac trasami. Parádne výlety môžete podniknúť aj na južnej Morave alebo v Českom raji.

Vyberte si také ubytovanie, ktoré splní všetky vaše potreby. V našej ponuke nájdete chaty vhodné pre cyklistické skupiny, ktorým nechýba ani úschovňa bicyklov. Samozrejmosťou je všetko vybavenie a ak chcete po výkone relaxovať, môžete si dopriať aj chatu s vírivkou alebo saunou.

V lete môžete využiť aj možnosti prírodného kúpania v okolí a naplánovať si príjemnú prechádzku pozdĺž potoka, alebo zájsť za vodnými radovánkami k jazeru. Požičovňu bicyklov oceníte aj v horách, kde na vás čakajú poriadne vysokohorské treky, pri ktorých sa zapotia aj trénovaní cyklisti. Vyrazte napríklad do Jizerských hôr alebo na Šumavu.