Pobyt vo vile

Zháňate naozaj komfortné ubytovanie so všetkým, čo k tomu patrí? Zariaďte si prenájom vily priamo od majiteľa. Či už vyrážate za zážitkami s rodinou, s priateľmi alebo s kolegami, prekrásna vila v prírode vám poskytne všetko, čo pre váš nezabudnuteľný výjazd potrebujete. Dostatok súkromia. Nerušený odpočinok. Plné vybavenie. Tak ktorá vila bude mať tú česť vás hostiť?
Načítavam ponuky...

celkom 55 ponúk


Naozaj nezabudnuteľnú dovolenku si užijete, ak zavítate do jednej z víl v ponuke na Travelkingu. Tešiť sa budete môcť z dostatku súkromia a priestranných izieb, ktoré pojmú pokojne až dve desiatky hostí. Preto ak plánujete výjazd s priateľmi, školský pobyt alebo teambuilding je pre vás vila priamo do majiteľa ako stvorená.

Kde si prenajať vilu priamo do majiteľa?

Vila v prírode vám bude slúžiť ako skvelý východiskový bod na výlety po okolitých turistických cieľoch. A príležitosťou na výlety je v Česku požehnane. Zamierte napríklad do vily v horách, české pohoria ako Krkonoše, Beskydy alebo Jeseníky volajú na turistiku s úchvatnými výhľadmi. V zime si tu zase užijete čas na zjazdovke.

Nenáročné výlety pozdĺž riek alebo cykloturistiku si zase užijete na Južnej Morave alebo v Južných Čechách. V týchto krajinách na vás čaká tiež mnoho víl pri vode, vďaka ktorým to budete mať k prírodnému kúpaniu na skok.

Prahnete po naozajstnom odpočinku? Potom si vyberte wellness vilu, v ktorej si zrelaxujete a dobijete baterky na zvyšok roka. K dispozícii vám bude súkromná vírivka, sauna alebo vnútorný bazén s termálnou vodou.