Ubytovanie s detskou postieľkou

Vyrážate na dovolenku s celou rodinou? Potom vyberajte medzi chatami a chalupami s detskou postieľku, aby sa aj najmenší člen vašej rodiny pohodlne a bezpečne vyspal. V našej ponuke nájdete množstvo ubytovania, ktoré sa perfektne hodí pre rodiny s deťmi. Vaším spoločným chvíľam tak nebude nič stáť v ceste.
Načítavam ponuky...

celkom 1237 ponúk


Zháňate ubytovanie, ktoré bude vhodné aj pre malé deti? Vyberte si z chát a chalúp s detskou postieľkou a vyrazte na dovolenku s celou rodinou vrátane najmenšej ratolesti. K dispozícii budete mať všetko, čo na príjemný a bezstarostný pobyt potrebujete. Budete sa tu cítiť skoro ako doma.

Kam na dovolenku s malými deťmi?

Koho by bavilo stále sedieť doma. Zoberte rodinu a vyrazte objavovať susedné Česko. S malými deťmi si užijete báječnú dovolenku napríklad v Českom raji, na južnej Morave alebo na Kokořínsku. Môžete sa tu venovať prechádzkam v prírode alebo cykloturistike. Pre deti i dospelých tu býva pripravených množstvo akcií.

Páčiť sa vám bude aj v horách. Či už v zime na poriadnej lyžovanie, alebo v lete na prechádzky po hrebeňoch. Šumava alebo Beskydy ponúkajú množstvo príjemných výletov pre celú rodinu aj cesty pre kočíky.

S deťmi si tiež náramne užijete chatu či chalupu s oplotenou záhradou a vonkajším bazénom. Celé dni sa môžete venovať vodným radovánkam priamo pri svojom ubytovaní. Radosť budete mať aj z blízkeho detského ihriska.