Ubytovanie so záhradným nábytkom

Príjemné chvíle na záhrade s tými, ktorých máte radi. Takú dovolenku si môžete užiť vďaka chate či chalupe so záhradným nábytkom a zeleným pozemkom. Získate miesto, kde budete tráviť teplé letné večery, raňajkovať aj večerať alebo sa hrať s deťmi. Čaká tu na vás iba ničím nerušený odpočinok.
Načítavam ponuky...

celkom 2005 ponúk


Hoci strávite veľa času na výletoch, mať príjemné a útulné ubytovanie je vždy príjemný bonus k dovolenke. Plne vybavené chaty a chalupy na rôznych miestach Česka vám prinesú jedinečné súkromie a výnimočný komfort. K chate v mnohých prípadoch získate aj pozemok so záhradným nábytkom.

Čo od chaty či chalupy očakávať?

Vďaka oplotenej záhrade budete môcť nerušene tráviť čas na čerstvom vzduchu. Na vonkajšej terase alebo zimnej záhrade budete môcť raňajkovať alebo večerať a užívať si príjemné letné večery so svojimi najbližšími.

Plánujete dovolenku s deťmi? Potom vám záhrada príde obzvlášť vhod. Deti sa vyhrajú na preliezačkách alebo trampolíne, zatiaľ čo vy môžete relaxovať na súkromnom posedení.

Aj okolie chaty vám zaistí krásnu dovolenku. Ubytujte sa v prírode a vyrážajte denne na prechádzky. V lete si obľúbite chatu pri vode, vďaka ktorej to budete mať len pár krokov k sviežimu rybníku alebo jazeru.