Ubytovanie so spoločenskou miestnosťou

Plánujete dovolenku alebo pobyt vo väčšej skupine? Chaty a chalupy z našej ponuky sú na to ako stvorené. Vybrať si môžete z priestranných objektov s desiatkami lôžok aj spoločenskou miestnosťou vhodnou pre najrôznejšie aktivity. Nezáleží na tom, koľko vás je, v chate či chalupe sa budete cítiť vždy pohodlne.
Načítavam ponuky...

celkom 1385 ponúk


Vyrážate na teambuilding alebo školský pobyt? Potom vám chaty a chalupy z našej ponuky prídu vhod. Každý z hostí bude mať dostatok súkromia a zároveň veľa príležitostí tráviť čas s ostatnými. Ubytovanie so spoločenskou miestnosťou vám umožní organizovanie najrôznejších akcií a hier.

Akú chatu či chalupu vybrať?

Z ponuky môžete vyberať z rôznych chát, chalúp, penziónov alebo apartmánov. Niektoré z nich sú určené pre veľké skupiny osôb, pojmú trebárs až desiatky ľudí. Priestranné ubytovanie so spoločnými priestormi vám zaistí perfektný pobyt so všetkým, čo k tomu patrí.

Naplánovať si môžete aj rodinné oslavy alebo rovno svadobnú slávnosť. K tomu sa skvele hodí statok alebo príjemná drevenica, ak oslavujete len s tými najbližšími. Na takú oslavu budete ešte dlho spomínať.

Nech už máte v pláne čokoľvek, môžete počítať s všetkým vybavením jednotlivých izieb i kuchyne, ktorá má všetko, čo potrebujete na prípravu občerstvenia alebo plnohodnotného jedla pre viac ľudí.