Ubytovanie s priestorom na úschovu bicyklov

Plánujete cyklistickú dovolenku? Vyberte si ubytovanie pre cyklistov so všetkým, čo k tomu patrí, vrátane priestoru na úschovu bicyklov. Cez deň sa prejdete po parádnych cykloturistických trasách a večer sa v pokoji vyspíte, pretože budete mať istotu, že sú vaše bicykle v bezpečí. Tak ktorej chalupe dáte šancu tentoraz?
Načítavam ponuky...

celkom 595 ponúk


Česko križuje takmer 40 000 cyklotrás a tak nech sa vydáte kamkoľvek, vždy budete mať možnosť vyraziť na bicykli. Stačí si len vybrať jednu z chát a chalúp s priestorom na úschovu bicyklov, aby ste o svoje bicykle nemuseli mať strach, keď ich práve nebudete preháňať po chodníkoch. Ubytovanie vhodné pre cyklistické skupiny sa obvykle nachádza v srdci prírody a blízko skvelých cykloturistických trás.

Kde si vybrať ubytovanie s priestorom na úschovu bicyklov?

Česko je pre dovolenku na bicykli ako stvorené. Vďaka hornatým i nížinným oblastiam si na svoje prídu nadšení horali aj rekreační cyklisti. A kam vyraziť? Na poriadnu cyklotúru po hrebeňoch volajú Beskydy alebo Jeseníky, ak vždy mierite vysoko, potom sa asi neuspokojíte s ničím nižším, než sú Krkonoše.

Je vaším cieľom si na dovolenke oddýchnuť, ale pri bazéne sedieť nechcete? Vyrazte do južných Čiech, do cyklistického raja. Juhočeský kraj totiž obsadil prvé miesto v počte cykloturistických trás v Česku. Prejdete sa okolo Třeboně alebo Českého Krumlova, odmenou vám budú krásne výhľady na romantickú krajinu.

V horúcom lete budete vďační, za ubytovanie pri vode, či už neďaleko prírodného kúpaliska schovaného v chládku medzi stromami, alebo pri vonkajšom bazéne, kde vám nebude nič chýbať. Po náročnej vychádzke si zase môžete oddýchnuť vo vírivke.