Veľkonočný pobyt 2023

Oslávte Veľkú noc 2023 netradične a naplánujte si parádny jarný pobyt na chate či chalupe v prírode. Využijete tak voľno, ktoré máte každoročne k dispozícii, na vysnívanú rodinnú dovolenku. Veľkonočné ubytovanie z našej ponuky vám poskytne všetko, čo potrebujete na oddych, či už aktívnemu alebo pasívnemu. Tak na nič nečakajte a vymeňte pre raz šibačku za pohodlný predĺžený víkend na chalupe.
Načítavam ponuky...

celkom 2072 ponúk


Veľkonočné pobyty sú stále populárnejšie a niet divu. Slovensko aj Česko ponúkajú množstvo nádherných miest so príjemnou atmosférou a jedinečnými prírodnými úkazmi. Tak prečo vyrážať na dovolenku len raz ročne? Či už chcete Veľkú noc 2023 osláviť akýmkoľvek spôsobom, chata či chalupa z našej ponuky vám určite príde vhod.

Kam vyraziť na chatu na Veľkú noc 2023?

Sviatky jari nie je možné osláviť lepšie ako pobytom v prírode. Vďaka chate neďaleko lesa strávite príjemné chvíle v pokojnom lesnom náručí, s chatou pri vode budete zase môcť celé dni pozorovať odlesky striebristej vodnej hladiny. Prechádzkami po okolí spoľahlivo dobijete baterky do ďalších dní.

Ak chcete veľkonočné sviatky stráviť radšej aktívne, potom určite siahnite po ubytovaní pre cyklistov, vďaka ktorému tu budete mať blízko cykloturistickým trasám. Zahrať si však môžete tiež golf alebo si aj s deťmi vyskúšať rybárčenie v jednom z areálov, kde je možné loviť i bez povolenia.

Doprajte si počas veľkonočných prázdnin naozajstný relax a vyberte si wellness pobyt z našej ponuky. Vírivka alebo sauna budú patriť iba vám a všetko čo potrebujete k dokonalému rozmaznávaniu na vás bude čakať na mieste.