Ubytovanie s umývačkou riadu

Oddýchnite si na dovolenke od domácich prác. Vyberte si chatu či chalupu s umývačkou riadu a ušetrite veľa času a síl. Príprava vlastného jedla už bude len radosť, o umytie riadu sa postará umývačka, zatiaľ čo vy si budete užívať na výletoch alebo vo wellness.
Načítavam ponuky...

celkom 1112 ponúk


Dovolenka má byť hlavne o odpočinku, umývať riad môžete doma. Nechajte za seba pracovať umývačku a vyrazte za novými zážitkami. Plne vybavená kuchyňa vám na dovolenke príde vhod. Prípravu jedla a skladovanie vám uľahčí aj chladnička, mraznička alebo rýchlovarná kanvica.

Čo vám ešte môže chata ponúknuť?

Ak si prenajmete chatu či chalupu z našej ponuky, môžete sa tešiť na absolútne súkromie a jedinečné pohodlie. Zatiaľ čo sa umývačka postará o špinavý riad, môžete leňošiť na vonkajšej terase, alebo na záhrade pri grile.

V lete určite dajte prednosť chate pri vode. Vybrať si môžete objekty pri jazere, pri rybníku či pri priehrade, ale aj chaty s vlastným vonkajším bazénom. Ak patríte medzi skutočných milovníkov vody, užijete si pobyt na houseboate.

Pre ešte väčší relax siahnite po wellness pobyte, kde na vás bude čakať súkromná vírivka, kúpací sud alebo sauna. V zime po návrate zo zjazdovky určite oceníte trochu rozmaznávania.