Pobyt s vnútorným bazénom

Či už pokojne prší, alebo padajú krúpy. Keď si vyberiete chatu s vnútorným bazénom, nemusí vás zaujímať, ako je vonku. Príjemné kúpanie v teplej vode si užijete za akéhokoľvek počasia. Zaplávať si môžete, kedykoľvek sa vám zachce a čo je najlepšie – s nikým sa nemusíte deliť o priestor, pri prenajatí celého objektu budete mať na relax pri bazéne absolútne súkromie.
Načítavam ponuky...

celkom 39 ponúk


Chcete si dopriať kvalitný a ničím nerušený odpočinok? Jedna z chatu a chalúp s vnútorným bazénom vám vaše prianie vyplní. Pobyt si užijete v lete aj v zime a nehľadiac na počasie si z dovolenky odveziete pokoj v mysli a úsmev na tvári.

Kde si vybrať pobyt s vnútorným bazénom?

Za krytý bazén priamo v ubytovaní budete vďační počas chladnejších mesiacov v roku, ale aj v lete, keď počasie práve nepraje kúpaniu vo vonkajšom bazéne alebo na prírodnom kúpalisku. Do termálneho bazénu sa s radosťou môžete namočiť hneď po prebudení alebo tesne pred spaním.

Pobyt s vnútorným bazénom je ideálny na dovolenku v páre. Romantikov poteší tiež ubytovanie s vírivkou, kde si so svojou partnerkou či partnerom užijú nezabudnuteľné chvíle spoločného odpočinku. Masážne trysky odvedú dobrú prácu a na konci pobytu sa tak budete cítiť sviežo a oddýchnuto. Keď sa k tomu všetkému pridá ešte sauna či infrasauna, už k dokonalosti veľa nechýba.

Radi by ste si užili niečo extra? Potom si vyberte z našej ponuky wellness pobytov, kde sa necháte rozmaznávať. Za wellness pobytom pritom nemusíte chodiť len do kúpeľov. Relaxovať môžete napríklad aj v Orlických horách, Krkonošiach alebo na južnej Morave.