Ubytovanie s mrazničkou

Radi si na dovolenke pripravujete vlastné jedlo? Potom sa vám chaty a chalupy s plne vybavenou kuchyňou budú páčiť. Budete tu mať všetko, čo k svojmu kulinárskemu umeniu potrebujete. Chýbať vám nebude ani mraznička, vďaka ktorej vám potraviny dlhšie vydržia. A poriadna zmrzlina k letu jednoducho patrí.
Načítavam ponuky...

celkom 749 ponúk


Chcete na dovolenke ušetriť a vykúzliť si v kuchyni obľúbené domáce pochúťky? Vďaka chatám a chalupám s plne vybavenou kuchyňou sa budete na dovolenke cítiť ako doma. Využívať môžete mrazničku, chladničku, rýchlovarnú kanvicu a sporák či rúru. Samozrejmosťou je aj riad pre všetky ubytované osoby.

Čo vám ešte chata môže ponúknuť?

Súkromím a komfortom si pri prenájme chát či chalúp z našej ponuky môžete byť istí. Celý objekt bude patriť len vám a nemusíte sa tak o vybavení s nikým deliť. Chaty sú tak ideálnym riešením na rodinnú dovolenku, či už letnú alebo zimnú.

Na pripravenom jedle si môžete pochutnať na vonkajšej terase alebo v záhradke priamo pri objekte. Keď počasie nepraje a vonku sa sedieť nedá, využite zimnú záhradu a zostaňte s prírodou aspoň v kontakte.

V lete vyberajte chaty pri vode, aby ste sa mali kde schladiť. Na výber máte buď vlastný vonkajší bazén, alebo prírodné kúpanie. V sparnom lete tiež oceníte čerstvú zmrzlinu alebo nanuky z mrazničky, ktorá je súčasťou vybavenia chaty.