Vianočný pobyt 2023

Darujte si na Vianoce ten najkrajší darček a vyrazte so svojimi najbližšími na chatu či chalupu, kde si užijete spoločne strávené chvíle pohody. Sviatočný čas môžete striedať s aktívnym odpočinkom na zjazdovke a pokojnými večermi pri krbe či v saune. Vďaka ubytovaniu z našej ponuky nebudú šťastné a veselé len Vianoce, ale aj vy. Tak nechajte tento rok rozoznieť rolničky na jednej z týchto rozprávkových chát.
Načítavam ponuky...

celkom 432 ponúk


Nech už plánujete stráviť Vianoce 2023 akokoľvek, dôležité je, aby ste boli s tými, ktorých máte radi. Chaty a chalupy na Travelkingu vám k tomu zaistia dostatok pohodlia a priestoru a vy tak budete môcť len bezstarostne relaxovať a užívať si vzájomnú prítomnosť. Vďaka všetkému kuchynskému vybaveniu nemusí chýbať ani vaša tradičná štedrovečerná večera s celou rodinou.

Kam vyraziť na chatu na Vianoce 2023?

Sviatočný čas aj medzisviatočné obdobie nabádajú k tomu vyraziť na skvelú dovolenku do hôr. Chata či chalupa v horách bude pre váš pobyt ako stvorená. Rozhodne budete mať isté Vianoce na snehu a tak si doprajete veľa zábavy na zjazdovke.

A kde sa cez Vianoce usadiť? Stávkou na istotu sú Krkonoše alebo Jeseníky s krásou zimnou krajinou a veľkým množstvom ľahších aj náročnejších zjazdoviek alebo bežkárskych tratí. Na Šumave zase môžete korčuľovať pod holým nebom, vďaka čomu ide o ideálnu dovolenku pre rodiny s deťmi.

Naozajstnú atmosféru vášho vianočného pobytu dotvorí vnútorný krb, ktorý navyše prehreje celý priestor chaty. Ak sa budete venovať aj zimným športom, určite oceníte darček v podobe sauny, v ktorej rozmrznete po návrate zo zasnežených hôr.