Dovolenka pri rybníku

Chvíle pokoja, ktoré vás nabijú na mnoho mesiacov dopredu, sľubuje príjemná dovolenka pri rybníku. Svieža vodná hladina a nádherná príroda v okolí vám poskytne príležitosť na skutočný odpočinok. Ubytujte sa v chate či chalupe pri rybníku, rozlúčte sa so stresom a užívajte si nezabudnuteľné momenty s tými, ktoré máte najradšej.
Načítavam ponuky...

celkom 56 ponúk


Nikde nebudete mať toľko príležitostí k aktívnemu aj pasívnemu odpočinku ako na dovolenke v chate pri rybníku. V lete sa môžete vyvaľovať pri vode a schladiť sa, kedykoľvek je to potrebné, po zvyšok roka si tu zase oddýchnete a načerpáte nové sily. Na Slovensku i v Česku je množstvo nádherných vodných plôch, a tak určite stojí za to sa k jednej z nich vypraviť.

Kam na chate pri rybníku?

Chata pri rybníku je obľúbeným cieľom pre rodiny s deťmi. Deti sa tu vyšantia vo vode aj okolo nej, rovnako ako domáci miláčikovia, ktorých môžete vziať bez obáv so sebou. Ubytovanie aj pre psov nie je zložité zohnať a mnohé chaty štvornohých priateľov radi privítajú.

Ubytovanie pri vode vám však prinesie oveľa viac než len príležitosť na prírodné kúpanie. V okolí nájdete aj mnoho možností na aktívny oddych. Vyrazte trebárs po cykloturistických trasách objavovať okolité prírodné pamiatky alebo si zájdite zahrať golf do neďalekého areálu.

Leto strávené pri vode skrátka nič nenahradí, nemusíte ale zostávať len pri rybníku. V ponuke Travelkingu nájdete aj komfortné chaty pri priehrade alebo pri jazere. Ak dávate radšej prednosť čírej a priezračnej vode, určite vás poteší možnosť vlastného vonkajšieho bazéna, kde si užijete veľa zábavy.