Ubytovanie s jazdiarňou

V prítomnosti zvierat je vždy o niečo lepšie. Prenajmite si chatu či chalupu pri jazdiarni a užite si vychádzky na koňoch alebo pozorovanie profesionálneho výcviku. Jazdiareň blízko vám aj vašim deťom zaistí nevšedné zážitky, na ktoré po návrate z dovolenky budete spomínať ešte veľmi dlho. Tak vyrazte, nech ste tu ako na koni.
Načítavam ponuky...

celkom 712 ponúk


Tá najlepšia dovolenka je taká, kde robíte to, čo máte radi a skúšate nové veci. Vďaka jazdiarni neďaleko ubytovania sa môžete prejsť na koni alebo tu svoje kone ustajniť. K tomu si užijete komfort a pohodlie v útulnej chate či chalupe v prírode.

Kam vyraziť na chatu s jazdiarňou?

Chaty a chalupy v našej ponuke vám umožnia tráviť dovolenku so zvieratami. Či už si zvolíte chatu s jazdiarňou alebo ubytovanie vhodné pre psy, čaká na vás báječný pobyt s tými, ktorých máte radi. Vo vašom ubytovaní sa môžete tešiť na všetko potrebné vybavenie a jedinečné súkromie.

Drevenica alebo penzión blízko jazdiarne je skvelým miestom pre rodinnú dovolenku. Ubytovaní budete v srdci prírody a môžete tak vyrážať za turistikou alebo cykloturistikou. Príjemný pobyt si užijete napríklad v južných Čechách, na južnej Morave alebo na Kokořínsku.

K dispozícii vám okrem jazdenia na koni budú aj ďalšie športy. Vyskúšať si môžete napríklad golf, a ak sa ubytujete pri vode, nič nebrániť tomu si zarybárčiť.