Prenájom statku

Hľadáte pre vašu dovolenku niečo netradičné, a pritom praktické? Vyskúšajte prenájom statku, na ktorom vám bude k dispozícii všetko, čo potrebujete. Priestranný a štýlový statok sa perfektne hodí aj na organizovanie svadieb, obzvlášť ak k nemu patrí rozľahlá záhrada. Nebojte, so sliepkami chodiť spať nemusíte a oslavovať môžete až do samého rána.
Načítavam ponuky...

celkom 26 ponúk


Dovolenka na statku môže byť nezabudnuteľným zážitkom. Nenechajte sa zmiasť, nejde úplne o tradičnú poľnohospodársku usadlosť, dnešné statky sú moderné a štýlovo zariadené a ubytovať sa na takom mieste určite stojí za to. Prenájom statku sa hodí aj na oslavy a večierky.

Prečo si prenajať statok?

Statok je perfektným ubytovaním v prírode. Blízko polí a lúk si užijete zaslúžené chvíle odpočinku. S objektom na samote sa nemusíte báť, že vás bude ktokoľvek alebo čokoľvek rušiť. Od hluku veľkomesta budete v dostatočnej vzdialenosti.

Pri statku môžete podnikať najrôznejšie letné aktivity. Vyrazte na príjemné prechádzky po okolitej malebnej krajine, vyskúšajte cykloturistické trasy a ukryte svoje bicykle do bezpečia v úschovni bicyklov alebo si užite športový rybolov. Statok pri vode vám tiež príde vhod počas horúcich letných dní.

Priestory statku môžete využívať aj nanajrôznejšie rodinné oslavy. Ide tiež o ubytovanie vhodné na svadbu. Vďaka veľkému množstvu izieb, spoločenských miestností i vonkajšiemu areálu je statok pre váš veľký deň ako stvorený.