Chaty a chalupy s trávnatou plochou

Vhodná na šport aj na odpočinok. Vyberte si chatu či chalupu s trávnatou plochou a spestrite svoju dovolenku rôznymi voľnočasovými aktivitami. Na lúke môžete hrať futbal, s deťmi na babu alebo len tak odpočívať. Usporiadajte piknik alebo si prečítajte svoju obľúbenú knižku.
Načítavam ponuky...

celkom 2159 ponúk


Ubytujte s v prírode a užite si príjemné chvíľky osamote alebo so svojimi blízkymi na trávnatej ploche za objektom. Čaká tam na vás veľa možností vyžitia a záleží len na tom, na čo máte práve náladu.

Čo čakať od chaty či chalupy?

Chaty a chalupy z našej ponuky vám poskytnú príležitosť na dokonalý oddych v obklopení nádhernej prírody. Za prírodnými krásami môžete vyrážať na výlety, v jej blízkosti však môžete zostať aj vo svojom ubytovaní. Chaty s okrasnou záhradou alebo pri lese vám sú k dispozícii.

V lete sa určite ubytujte pri vode. K vodnej ploche to budete mať len pár krokov a kedykoľvek sa tak môžete zájsť vykúpať alebo sa na trávnatom brehu opaľovať. Vybrať si môžete chatu pri rybníku, pri jazere alebo blízko potoka. Na romantické večerné prechádzky pozdĺž vody budete ešte dlho spomínať.