Ubytovanie na vyhliadke

Slovensko i Česko sú krajinami nádherných výhľadov, ktoré si môžete dosýta užiť aj na svojej dovolenke. Pokiaľ sa ubytujete v chate či chalupe na vyhliadke, budete mať krásny rozhľad na malebnú krajinu ako na dlani. Kedykoľvek sa vykloníte z okna, kedykoľvek budete odpočívať na verande - vždy si budete užívať jedinečnú pastvu pre oči. Tak zbaľte kufre a vyrazte za prírodou.
Načítavam ponuky...

celkom 35 ponúk


Nie je nad to stráviť leto na chate v prírode. S prenájmom jednej z chát a chalúp na vyhliadke z našej ponuky budete počas svojho pobytu obklopení rýdzou prírodou a doprajte si tak kvalitný odpočinok. Chata bude patriť len a len vám, môžete tak bez obáv počítať s dostatočným súkromím.

Kam na chatu na vyhliadke?

Chata na vyhliadke vám prinesie krásne zážitky s tými najbližšími. Ubytovanie v prírode vás príjemne upokojí a naladí na pozitívnu vlnu. V okolí budete mať množstvo možností, ako sa zabaviť. Môžete vyraziť na prechádzky do lesa, na vysokohorskú turistiku alebo si trebárs otestovať miestne cykloturistické trasy.

Ak sa ubytujete v horách, čakajú na vás naozaj dychberúce výhľady. Zamierte napríklad do Krkonôš, Jesenníkov alebo do Jizerských hôr. Ak sa chcete tiež v letných dňoch osviežiť, potom vám sadne dovolenka pri vode napríklad na Šumave pri Lipne.

Pri rodinnej dovolenke určite oceníte čarovné prostredie južnej Moravy alebo južných Čiech. Tiež tu nájdete miesta s veľkolepými rozhľadmi do okolitej krajiny a užijete si veľa zábavy pri objavovaní prírodných i kultúrnych pamiatok. Z vlastnej vonkajšej terasy s grilom si potom výhľadov užijete až-až.