Ubytovanie pri potoku

Ubytujte sa v oáze pokoja. Pri vašom odpočinku vás nič nebude rušiť, snáď len príjemné žblnkanie neďalekého potoka. Chaty a chalupy pri potoku sú ako stvorené pre každého, kto si potrebuje na chvíľu oddýchnuť. V štýlovom prírodnom ubytovaní nebude chýbať ani všetko vybavenie. Ticho. Pohoda. Komfort. Čo viac si priať?
Načítavam ponuky...

celkom 795 ponúk


Oddýchnite si na pár dní od svojich starostí a vydajte sa na dovolenku pri potoku. Chaty a chalupy vám poskytnú komfortné zázemie, z ktorého budete môcť podnikať výlety po okolí a spoznať tak ďalší kút Česka či Slovenska. Naplánujte si príjemný pobyt kedykoľvek počas roka a strávte trochu cenného času v tichu prírody.

Kam vyraziť na chatu pri potoku?

Svieže potoky, riečky a potôčiky linúce sa malebnou krajinou nájdete v horských oblastiach. Ubytujte sa v horách a odvezte si z dovolenky nezabudnuteľné zážitky a zdravé pľúca. Horský vzduch vám prečistí pľúca a vy sa budete cítiť skvele. Zamierte objavovať Krušné hory, Jeseníky alebo Šumavu.

Pokiaľ vysokohorskú turistiku radšej prenecháte iným, potom si vyberte chatu či chalupu na južnej Morave alebo v južných Čechách. Aj tu môžete podniknúť dobrodružné výlety alebo si zašportovať na cykloturistických trasách. Kúzelná okolitá krajina, ktorá poskytuje mnoho prírodných zaujímavostí, vás chytí za srdce.

Chata v prírode je ideálna na dovolenku s deťmi. Budete tu mať dokonalé súkromie a všetko vybavenie, ktoré potrebujete na to, aby ste sa cítili ako doma. So sebou vezmite aj domáceho maznáčika, ktorý má na množstve chát dvere otvorené.