Ubytovanie s vaňou

Pokiaľ ide o chaty a chalupy z našej ponuky, vždy môžete počítať s maximálnym komfortom. Súčasťou ubytovania je vlastná kúpeľňa so sociálnym zariadením, ktorá nie je zdieľaná s inými hosťami. Potom už záleží len na vás, či preferujte ubytovanie s vaňou alebo sprchovacím kútom. Dokonalé súkromie budete mať zaistené v každom prípade.
Načítavam ponuky...

celkom 760 ponúk


Ako znie recept na ideálne ubytovanie? Dostatok súkromia a maximálne pohodlie. Či už si zvolíte chatu s vaňou alebo so sprchovacím kútom, môžete si byť istí, že o vaše súkromie bude postarané. Ničím nerušená dovolenka môže začať.

Čo vám ešte chata môže ponúknuť?

Na chate budete mať k dispozícii všetko vybavenie a môžete si tak užívať dovolenku so všetkým, čo k nej patrí. V plne vybavenej kuchyni pripravíte svoje obľúbené jedlá i desiate na výlety, na vonkajšej terase zase v lete raňajkujete a zimná záhrada vám príde vhod pri dlhých zimných večeroch.

Či už si na svoj pobyt vyberiete jednu z dreveníc, zrubov alebo luxusných objektov, budete mať všetko, čo k parádnej dovolenke potrebujete. Navyše si môžete dopriať aj wellness pobyt s vírivkou a saunou.

Úplnou samozrejmosťou je wifi pripojenie, ktoré môžete využívať takmer vo všetkých chalupách z našej ponuky. Na televízii si zase môžete pustiť svoje obľúbené seriály alebo filmy.