Ubytovanie so zimnou záhradou

Doprajte si relax na záhrade, aj keď je krajina okolo pokrytá snehom. Vďaka chatám a chalupám s vnútornou terasou či zimnou záhradou strávite príjemné chvíle so svojimi blízkymi. Vnútorná terasa vám poslúži na servírovanie raňajok i popíjanie kávičky napríklad po výkone na zjazdovke. Dlhé zimné večery tak môžete tráviť s výhľadom na krajinu a pritom v teple domova.
Načítavam ponuky...

celkom 300 ponúk


Zostaňte v kontakte s prírodou, aj keď je vonku chladno. Komfortné ubytovanie vám k všetkému zariadeniu pridá ešte navyše zimnú záhradu, v ktorej môžete relaxovať a rozjímať nad všetkými krásnymi zážitkami z dovolenky. Naopak v lete vám zaiste príde vhod vonkajšia terasa s grilom.

Kam vyraziť na chatu s vnútornou terasou?

Vnútornú terasu najviac oceníte, keď vonku napadne sneh. Ak sa ubytovate na vyhliadke, budete sa môcť kochať úchvatnými výhľadmi do krajiny, a pritom popíjať horúce kakao. Byť v bezpečí a v teple. Tie najkrajšie pohľady na zasnežené svahy vám ponúknu Krkonoše, Jizerské hory alebo Jeseníky.

Sneh na kopcoch ale nemusíte len pozorovať. Vyberte si chatu či chalupu pri vleku, k báječným zjazdovkám to budete mať len pár krokov. Vyskúšajte tiež bežkárske trate, ktoré sa nachádzajú v blízkosti ubytovania z našej ponuky.

Po poriadnom výkone prichádza na rad zaslúžený odpočinok. Chaty s vlastným wellness vám zaistia, že spoľahlivo dobijete baterky a na druhý deň budete kopce zdolávať v plnej sile. Uvoľniť sa môžete v súkromnej vírivke, saune alebo vo vnútornom bazéne s termálnou vodou. Nakoniec si môžete vydýchnuť na svojej zimnej záhrade.