Nevšedné ubytovanie

Láka vás tráviť dovolenku v nevšednom objekte? Vyberte si jednu z našich netradičných chát a chalúp a užite si pobyt, na ktorý budete ešte dlho spomínať. Relaxujte vo wellness domčeku, popíjajte vínko v ubytovaní pri vínnej pivnici, kochajte sa výhľadom z ubytovania na strome alebo si užite noc v luxusnej maringotke. Tak aký z objektov spĺňa vaše predstavy?
Načítavam ponuky...

celkom 88 ponúk


Túžite po dovolenke, na ktorú len tak nezabudnete? Už vás nudia bežné penzióny a chcete vyskúšať niečo nové? V našej ponuke nájdete niekoľko originálnych objektov, v ktorých sa môžete ubytovať a zaistiť si tak naozaj mimoriadne zážitky.

Aké iné objekty sú v ponuke?

Túžite po nekonvenčnom ubytovaní v prírode? Potom si vyberte treehouse, romantický domček na strome, z ktorého budete mať krásny výhľad na krajinu. Ubytovať sa môžete aj v mongolskej jurtie, kruhovom objekte vhodnom pre každého dobrodruha.

Ak patríte medzi milovníkov vína, potom vás určite chytí za srdce ubytovanie pri vinnej pivnici. Ochutnáte znamenité víno a oddýchnete si od všetkých starostí. Relaxovať môžete aj v špeciálnych wellness domčekoch, kde budete mať dostatok súkromia a pohodlia.

Nechýba ani ubytovanie v luxusných maringotkách, na houseboate alebo na statku. Veľa z netradičných objektov sa nachádza na samote a môžete si tak byť istí dokonalým pokojom a ničím nerušeným zaspávaním. Spočiniete v srdci prírody, nadýchate sa čerstvého vzduchu a dobijete baterky do ďalších dní.