Ubytovanie pri tenisovom kurte

Túžite po aktívnej dovolenke, na ktorej sa budete môcť venovať tomu, čo máte najradšej? Chaty a chalupy neďaleko tenisového kurtu sa postarajú o to, že si pri svojom pobyte zašportujete. Za váš výkon dostanete na oplátku dostatok súkromia, komfort aj príležitosti na relaxáciu. Tenis môžete hrať celé dni a večer sa budete mať vždy kam vrátiť.
Načítavam ponuky...

celkom 1065 ponúk


Ste dušou športovci? Potom sa vám na chate pri tenisovom kurte bude stopercentne páčiť. Užijete si veľa mimoriadnych zážitkov s rodinou, priateľmi alebo v páre. Ubytovaní budete v krásnom prostredí blízko prírody i kultúrnych zaujímavostí a môžete sa tak venovať aj mnohým ďalším aktivitám.

Kam vyraziť na dovolenku s tenisom?

Komfortná chata blízko tenisového kurtu vám príde vhod, ak plánujete aktívnu dovolenku s priateľmi, firemný pobyt i školský výlet. Zábavu si tu užijú malí aj veľkí športovci, skrátka neprídu začiatočníci ani pokročilí. Okrem tenisu sa môžete venovať aj cykloturistike, pešej turistike alebo golfu. Vyberte si chatu, na ktorej sa budete môcť oddávať všetkým športom, na ktoré si spomeniete.

Po výkone je na rade zaslúžený odpočinok. Ani o ten neprídete. Zvoliť si môžete úžasný wellness pobyt. K dispozícii budete mať vírivku, saunu alebo vnútorný bazén, v ktorom môžete spokojne relaxovať po dlhom dni.

A kde sa ubytovať? Na Travelkingu si vyberie každý podľa svojho gusta. Páčila by sa vám útulná drevenica alebo objekt na samote, kde budete mať dostatok súkromia? V ponuke sú aj priestranné penzióny a apartmány pre väčšie skupiny osôb.