Ubytovanie so sprchovým kútom

Chaty a chalupy z našej ponuky vám poskytnúť maximálny komfort. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa a sociálne zariadenie, ktoré nebudete zdieľať s nikým ďalším. Potom už záleží len na tom, či preferujete chaty a chalupy so sprchovým kútom alebo vaňou. V každom prípade budete mať zaistené absolútne súkromie.
Načítavam ponuky...

celkom 2291 ponúk


Na dokonalý pobyt potrebujete dostatok súkromia a maximálny komfort. To všetko vám môžu chaty a chalupy z našej ponuky poskytnúť. Vyberte si chatu so sprchovacím kútom a užívajte si pohodlie, ktoré prenájmom chaty získate.

Čo ešte vám chata a chalupa môže poskytnúť?

Sprchovací kút je už samozrejmosťou, získať však môžete oveľa viac. O skutočný odpočinok sa postará wellness chata, v ktorej nájdete súkromnú vírivku, saunu alebo infrasaunu. Veľa intímnych momentov si užijete aj vo vnútornom bazéne s termálnym vodou.

Spoľahnúť sa môžete na to, že vo vybranom ubytovaní budete mať k dispozícii všetko vybavenie. Samozrejmosťou je plne vybavená kuchyňa, v mnohých chatách je navyše aj gril alebo [ohnisko](https://travelking .sk/chaty-chalupy/ohniste). Užívať si vlastnoručne pripravené dobroty môžete na vonkajšej terase alebo zimnej záhrade.

Počítať môžete tiež s bezplatným wifi pripojením a chytrou televíziou . Môžete tak bez obáv surfovať internetom a čerpať inšpiráciu na vaše výlety po okolí.