Pobyt pri priehrade

Leto bez kúpania ako keby ani nebolo. Ubytujte sa v chate či chalupe pri priehrade a odvezte si z tohtoročnej letnej dovolenky krásne zážitky z prírody. Od vášho ubytovania to k vode budete mať kúsok a môžete sa tak ísť schladiť, kedykoľvek sa vám zachce. Dovolenka pri priehrade je ideálnou voľbou pre rodiny s deťmi, tak neváhajte a vyberajte.
Načítavam ponuky...

celkom 64 ponúk


Za nezabudnuteľnou dovolenkou nemusíte vyrážať až k moru. Príjemné momenty si užijete aj pri vode v Česku alebo na Slovensku. Možností prírodného kúpania je tu dostatok, záleží tak len na vás, do akého kúta zamierite. Chaty a chalupy pri priehrade vám zaistia mnoho krásnych dní v srdci prírody.

Kam na chatu či chalupu pri priehrade?

V Česku nájdete nespočet priehrad a vodných nádrží. Medzi tie najlepšie patrí Orlík v južných Čechách, kde si môžete požičať lodičku, vodné bicykle alebo houseboat. Veľmi obľúbené je tiež Lipno na Šumave, pri ktorom si tiež užijete veľa zábavy pri kúpaní aj vodných športoch.

Na južnej Morave sa zase oplatí navštíviť Novomlýnsku nádrž neďaleko Pálavy. Môžete sa tu rekreovať, venovať sa rybolovu alebo windsurfingu. Medzi najväčšie české priehrady patria tiež Nechranice, Slapy, Rozkoš alebo Želivka.

Pobyt v chate pri priehrade je ideálny na rodinnú dovolenku. S deťmi sa môžete venovať aktívnemu aj pasívnemu odpočinku. Na kúpanie môžete pridať aj trochu turistiky alebo prechádzok pozdĺž vody. Večer na vás vždy bude čakať pohodlne zariadená chata so všetkým, čo k tomu patrí.