Dovolenka bez obáv

Rezervujte si dovolenku včas a bez obáv. V prípade zhoršenia epidemiologickej situácie vám termín pobytu v týchto hoteloch posunieme na čas, kedy budú znovu otvorené. A to aj nad rámec pôvodnej platnosti kupónu a bez ďalších poplatkov.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Máte v pláne si rezervovať dovolenku, ale obavy z možného zhoršenia epidemiologickej situácie vás držia späť? Nebojte sa, môžete si svoju dovolenku včas rezervovať a mať istotu, že ak dôjde k akémukoľvek zhoršeniu situácie, budete chránení. Váš pobyt jednoducho presunieme na neskorší termín, kedy budú hotely znovu otvorené. A to všetko bez ďalších poplatkov a nad rámec pôvodnej platnosti kupónu.

V dnešnej dobe je pochopiteľné mať obavy a byť opatrní pri plánovaní cestovania. Ale so zárukou Dovolenka bez obáv sa môžete cítiť pokojnejšie a mať istotu, že vaša investícia do dovolenky nebude stratená. Nemusíte mať obavy z prípadných zrušení alebo straty peňazí.

Kde ponúkame dovolenku bez obáv?

Jednoducho: Úplne všade. Či už vás láka dovolenka na Slovensku, alebo na pláži v Chorvátsku, určite tu nájdete hotely, ktoré sa pýši odznakom „dovolenka bez obáv“. Táto flexibilita je veľkou výhodou, pretože vám umožňuje plánovať si dovolenku pokojne a s vedomím, že vaše investície do cestovania nebudú stratené.

Rezervácia dovolenky by mala byť radostným zážitkom a s touto politikou môžete mať istotu, že vaše plány nebudú narušené nečakanými udalosťami.

Neváhajte a rezervujte si svoju dovolenku včas a bez obáv!