Ubytovanie s hodnotením 4,5 a viac

Vďaka hodnoteniu hotelov priamo od našich zákazníkov si môžete byť istí kvalitou služieb na vašom vysnívanom pobyte. Hodnotenie 4,5 a viac hviezdičiek dosahujú top zariadenia, kde sa stretnete s profesionálnym personálom a kde vám nič nebude chýbať.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne úžasný! Interiéry celého hotela, vrátane našej izby, boli priestranné a dizajnové. Termálne kúpele s množstvom bazénov zase ideálne na relaxáciu. Polpenzia nám veľmi chutila, výber bol bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovín. Môžem povedať, že celý personál bol veľmi profesionálny, ochotný a usmievavý. To som si overil aj v reštaurácii, keď čašník priniesol mojej dcérke jedlo na želanie, aj keď v ten deň nebolo na menu. Ideálna voľba pre rodiny, páry aj osoby na služobnej ceste. V tomto prostredí sa bude cítiť príjemne každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Ubytovanie s týmto štítkom (4,5 a viac hviezdičiek z 5) vám zaručuje, že tí, čo v nich boli pred vami, si ho nemohli vynachváliť. Na Travelkingu takých nájdete dosť, pretože tie ubytovacie zariadenia, v ktorých sa naši hostia necítia komfortne, skrátka škrtáme. Môžete si tak byť istí, že počas pobytov boli naši zákazníci spokojní takmer bez výhrad.

Najlepšie hodnotené zariadenia pre tých, čo si potrpia na kvalitu

Buďte si 100 % istí, že hotely aj penzióny v tejto kategórii spĺňajú vysoké štandardy kvality a pohodlia, ak tomu často aj veľmi príjemnú obsluhu, reštauráciu s úplne vynikajúcou gastronómiou alebo napríklad neobmedzené wellness.

Poloha týchto ubytovaní býva tiež dôležitým faktorom. Väčšina z nich sa nachádza v centre mesta alebo v jeho blízkosti, čo umožňuje ľahký prístup k hlavným turistickým atrakciám, reštauráciám, obchodom a ďalším zariadeniam. Niektoré ubytovanie zase ponúkajú krásny výhľad na okolitú krajinu alebo sa nachádzajú na brehu mora či inej vodnej plochy.