Užite si historický Krakov s nádychom luxusu v Qubus Hoteli Kraków ****, odkiaľ to budete mať blízko ku všetkým hlavným pamiatkam. Tešte sa aj na bohaté raňajky, chutné večere a neobmedzený vstup do bazéna, vírivky, sauny a posilňovne.

Overené Travelkingom

“Parádny hotel neďaleko centra so strešným wellness a hlave s tými najbohatšími raňajkami, aké som kedy zažil!”

Štepán Pospíšilík - Vedúci marketingového tímu

O ubytovaní

Qubus Kraków Hotel **** sa nachádza v centre mesta Krakov len pár krokov od rieky Visly. Ponúka komfortné ubytovanie s nádherným výhľadom na Staré mesto, ktoré je pamiatkou UNESCO. K najvýznamnejším krakovským pamätihodnostiam je to z hotela doslova pár krokov. Vydajte sa na hrad Wawel (2 km), Hlavné námestie (2 km) s radničnej vežou a kamennou tržnicou Sukiennice či do starobylej židovskej štvrti Kazimierz (500 m). V okolí nájdete mnoho vynikajúcich reštaurácií, kaviarní a čokoládovní. Veľmi obľúbeným turistickým cieľom je tiež zoologická záhrada (9 km). V decembri sa Hlavné námestie premení v adventné mestečko, kde sa konajú jedny z najkrajších vianočných trhov celej Európy. Krakov je ideálny východiskový bod na výlet k ďalším dvom pamiatkam UNESCO. Počas svojho pobytu nezabudnite navštíviť kráľovské soľné bane Wieliczka a Bochnia (16 km). Pre milovníkov histórie a poznania odporúčame koncentračný tábor Osvienčim (70 km).

Kde budete spať?

Tešte sa na ubytovanie v modernej dvojlôžkovej izbe. K dispozícii budete mať klimatizáciu, satelitnú televíziu, WiFi pripojenie, minibar a vlastnú kúpeľňu s fénom. Nechýba ani trezor a set na prípravu čaju a kávy.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno začnete naozaj bohatými raňajkami vo forme bufetu. Tešiť sa môžete na široký výber teplých i studených pokrmov pripravených z tých najkvalitnejších čerstvých surovín pochádzajúcich prevažne od miestnych farmárov. Veľkej obľube sa tešia napríklad raňajkové waffle. Pestrá ponuka ďalej obsahuje sezónne ovocie a zeleninu, zdravé potraviny a domáce syry, údeniny, pečivo i zákusky. V hotelovej reštaurácii s výhľadom na rieku Vislu je ďalej možné objednávať delikatesy z jedálneho lístka vycibrených špecialít. Perfektným miestom na posedenie pri koktejli či výberovej káve je Torino Paninoteka & Bar a tiež útulný Piano Bar After Work.

Kde budete relaxovať?

Túžite po dokonalej relaxácii v luxusnom prostredí? Potom zavítajte do wellness, kde si oddýchnete v bazéne, vírivke, saune či pare. Wellness navyše ponúka úžasný výhľad na Staré mesto. Ak si chcete skôr zacvičiť, k dispozícii je posilňovňa.

Qubus Hotel Kraków ****

ul. Nadwiślańska 6 , Kraków
Poľsko

(+48 12) 374 5 100

krakow@qubushotel.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
12 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Fitness
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,2 km
Zástavka
0,2 km
Aquapark
7,1 km

Tipy na výlet

Krakov Tip na výlet

K Prahe, Parížu a ďalším európskym turistickým metropolám môžeme smelo priradiť aj Krakov. Hoci sa nejedná o hlavné mesto Poľska, ide určite o kultúrne najvýznamnejšie mesto v Poľsku. Poloha na rieke Visle, množstvo zaujímavých pamiatok, ale aj romantická atmosféra so štýlovými kaviarňami a reštauráciami robí z Krakova zaujímavý cieľ niekoľkodňového výletu.

Viac informácií
Wawel
Aquapark Krakov
ZOO Krakov