Juhomoravský Hotel Happy Star **** sľubuje, že urobí šťastné hviezdy aj zo svojich klientov. Príďte sa o tom do Hnanic pri Znojme presvedčiť. Čakajú vás bohaté bufetové raňajky a neobmedzený vstup do wellness s bazénom, vírivkou, parou a fitness centrom.

Vedeli ste, že…?

Hotel vybudovali súrodenci, ktorí veria, že "Happy Star" nie je len názov, ale pocit. Pocit, ktorý si v batožine, mysli aj srdci odváža každý ich hosť, ktorý už pri odchode plánuje svoj budúci príchod.


O ubytovaní

Ubytujte sa v Hnaniciach na južnej Morave v Hoteli Happy Star **** a majte to do Národného parku Podyjí čo by kameňom dohodil. Hotel je skvelým východiskovým bodom na pešie výlety, navyše mnoho cyklotrás začína priamo pri hoteli, preto preskúmavanie prírodných krás môžete skúšať aj zo sedadla bicykla. Kostol sv. Wolfganga z 13. storočia, do ktorého kaplnky so zázračnou uzdravujúcou vodou prichádzali pútnici z celej Európy, potom nájdete len 850 m od hotela. Za vodou sa prejdete 29 km k Vranovskej priehrade, do Znojma s jeho hradom cca 10 km. Ak vás zaujímajú ďalšie hrady a zámky, navštívte zámok vo Vranove nad Dyjí (20 km) či hrad Bítov (35 km).

Kde budete spať?

V hnanickom Hoteli Happy Star **** je pre vás pripravená luxusná klimatizovaná izba Superior s vlastnou kúpeľňou a toaletou, satelitným TV, WiFi a veľkým minibarom. Ponúkajú tu ale tiež prenocovanie aj v zrekonštruovaných priestoroch bunkra z 2. svetovej vojny, ktorý sa v areáli hotela tiež nachádza.

Na čom si pochutnáte?

Na raňajkách formou bufetu si pochutnáte priamo v útulnej hotelovej reštaurácii s barom, ktorého služby iste oceníte po večeri. Ochutnať by ste mali výborné vína zo Znojemska.

Kde budete relaxovať?

Okrem turistických výletov po NP Podyjí alebo po krásnom Znojme si poriadne užite neobmedzený vstup do hotelového wellness s bazénom, vírivkou, parnou kabínou a fitness. Súčasťou romantického pobytu je dokonca privátne saunovanie a nočné kúpanie v bazéne a vírivke s fľašou vychladeného sektu. Veľkým plusom wellness balíčka je masáž chrbta a šije, hydromasážna vaňa a infrasauna.

Cestujete s deťmi?

Pre deti je v hoteli pripravený vnútorný detský kútik, vonku sa potom môžu vyblázniť na trampolíne, hojdačkách, lanovke a pieskovisku.

Niečo naviac

V areáli Happy Star **** môžete využiť tiež tenisový kurt, ruské kolky, bowling, požičovňu bicyklov a elektrobicyklov vrátane úschovne, biliard, stolný futbal a šípky alebo stolný tenis. Na želanie vám vždy ochotný a ústretový personál hotela pomôže zabezpečiť aj vychádzku na koňoch pozdĺž krásnej rieky Dyje.

Hotel Happy Star ****

Znojemská 111 , Hnanice
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,9 km
Zástavka
0,7 km

Tipy na výlet

Rotunda sv. Kataríny Tip na výlet

Románska rotunda, postavená okolo polovice 11. storočia, je pozostatkom přemyslovského kniežacieho hradu v Znojme. Pri ceste južnou Moravou rozhodne nevynechajte túto národnú kultúrnu pamiatku, ktorá vás zaujme nielen z architektonického a historického hľadiska, ale jej vnútorná výzdoba poteší všetkých milovníkov výtvarného umenia.

Kostol sv. Mikuláša
Juhomoravské múzeum v Znojme
Radničná veža Znojmo