Vydajte sa na oddychovú dovolenku do Bečova nad Teplou. Ubytovaní budete v unikátnom historickom penzióne Hradní Bašta len 150 m od zámku. Blízko to budete mať tiež do botanickej záhrady i do prírody. Neďaleko je aj Slavkovský les a Karlove Vary. Čaká vás pobyt s raňajkami a romantickou večerou pri sviečkach. Radosť vám urobí aj fľašu vína.

O ubytovaní

Vydajte sa na oddychovú dovolenku do rodinného Penziónu Hradní Bašta, ktorý sa nachádza na námestí malebného mestečka Bečov nad Teplou v chránenej krajinnej oblasti Slavkovský les. Stará časť penziónu je vlastne zrekonštruovaný domček z roku 1761 s priechodom do bývalej židovskej štvrte. Odtiaľto to budete mať blízko hneď k niekoľkým nádherným miestam Českej republiky, napríklad k hradu Bečov (200 m), hradu Loket (16,7 km), ku kláštoru Teplá (17,2 km) aj do kúpeľných miest ako Karlove Vary (20 km), Mariánské Lázně (21 km) i Lázně Kynžvart (22 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z ôsmich komfortne zariadených izieb s televízorom, fénom a vlastným sociálnym zariadením. Z väčšiny izieb je navyše úžasný výhľad na okolitú prírodu a pamiatky Bečova.

Na čom si pochutnáte?

Tešte sa na vynikajúcu a bohatú hostinu, ktorú si doprajete v hotelovej reštaurácii. K dispozícii je tiež vínna pivnica s vinotékou a spodná reštaurácia s konferenčnou sálou.

Hradní Bašta

Hradní Bašta

Náměstí 5. května 19 , Bečov nad Teplou
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Konferenčná miestnosť
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
10 m
Vzdialenosť od kúpeľov
22 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
21 km
Zjazdovka
19 km

Tipy na výlet

Bečov nad Teplou

Bečov nad TeplouTip na výlet

Cestou z unikátneho hradu a zámku Bečov sa prejdite cez historické jadro mesta, ktoré bolo právom vyhlásené za mestskú pamiatkovú zónu. Na brehu rieky Teplá navštívte botanickú záhradu s bohatou kolekciou rastlín z každého svetadielu. Dnes v botanickej záhrade kvitne viac ako 1 300 druhov rastlín, vzácne ihličnany, košaté listnaté stromy aj kry a stovky druhov menších rastliniek.

Nadšencov rýchlych strojov zas poteší návšteva Múzea motocyklov, ktoré sa pýši viac než 50 kusmi historických motoriek. Krásny výhľad na mesto, jeho okolia i hrad Bečov budete mať z vyhliadky s terasou.

Viac informácií
Štátny hrad a zámok Bečov nad Teplou
Štátny hrad a zámok Bečov nad Teplou
Slavkovský les
Slavkovský les
Karlove Vary
Karlove Vary