Ubytovanie s hodnotením 3 a viac

Nie ste hoteloví povaľači a radšej sa túlate po okolitých zaujímavostiach? Vyberte si z ubytovania s hodnotením 3 a viac, kde vás čaká dobrá úroveň izieb i stravovanie. Ráno sa posilníte, vyrazíte za dobrodružstvom a večer vás uvíta pohodlná posteľ.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Hodnotenie „Dobré ubytovanie“ (3 hviezdičky z 5) a lepšie si od našich zákazníkov vyslúžili ubytovanie v tejto sekcii. Ich konkrétne recenzie si potom môžete prečítať pri každom z hotela. Môžete si byť ale istí, že v nich boli naši zákazníci spokojní.

Kam sa za dobrým hodnotením vydáte?

Takto hodnotené ubytovanie máme nielen u nás na Slovensku, ale aj v Česku, v Maďarsku, v Rakúsku a v ďalších štátoch, kde ponúkame pobyty (Poľsko či Slovinsko, Chorvátsko aj Taliansko).

Ubytovanie, ktoré od našich zákazníkov získalo 3 a viac hviezdičiek, väčšinou ponúka zariadené izby, ktoré sú vkusne a pohodlne vybavené. Hostia môžu očakávať pohodlné postele, kvalitné obliečky a často aj vlastnú kúpeľňu. Nechýba ani ústretový personál, ktorý pomôže s akoukoľvek otázkou či ťažkosťou.

Vyjdete s rodinou, alebo len s partnerom za romantikou? Pôjdete s kamarátkou za vínom, alebo hľadáte skvelý darček pre vašich rodičov?