Prahu by mal párkrát za život navštíviť každý. Čo sa vydať na budúcu dovolenku práve sem? Ubytovaní budete v Penzióne Akát, kde si pochutnáte na raňajkách formou bufetu, prípadne aj na večeriach. Poteší vás dobrá dostupnosť k pamiatkam a atrakciám a fľaša sektu ako pozornosť. Deti do 6 rokov majú pobyt zadarmo.

O ubytovaní

Penzión Akát na brehu Vltavy je svojou polohou ideálnym začiatočným bodom na spoznávanie Prahy. Len 100 metrov od ubytovania nájdete vchod do stanice metra linky B - Smíchovská stanica. Dostanete sa preto odtiaľto kamkoľvek do niekoľkých minút, či už práve chcete ísť na Václavské námestie (3,1 km), prejsť sa po Karlovom moste (3 km), alebo sa rozhliadnuť po stovežatej Prahe z Petřína (3,2 km). K Pivovaru Staropramen to budete mať pešo naozaj kúsok (0,5 km) a stačí pri hoteli prejsť železničný most a ste na Vyšehrade (1,4 km).

Praha ponúka množstvo atrakcií aj pre tých, ktorí si na pamiatky príliš nepotrpia. Máte radi zvieratá? Vyrazte do pražskej zoo (7,6 km), Sveta medúz (3,6 km) alebo Morského sveta (6,1 km). Zvedavcov určite zláka Planetárium Praha (6 km), Múzeum komunizmu (3,9 km), či Národné technické múzeum (4,8 km). Za zábavou a relaxom sa vydajte do najväčšieho vodného sveta v strednej Európe - Aquapalace Praha (17,9 km), nutnú dávku adrenalínu zase si užijete vo veternom tuneli Hurricane Factory (13,5 km).

Kde budete spať?

Ubytujete sa v útulnej izbe vybavenej LCD televíziou, WiFi pripojením a kúpeľňou so sprchovacím kútom, WC a fénom na vlasy.

  • Dvojlôžková izba meria 12 m² a môžete voliť z variantov s manželskou posteľou alebo s oddelenými lôžkami. Okrem postelí nájdete v izbe aj písací stôl so stoličkou a šatníkovú skriňu.

  • Trojlôžková izba s plochou 16 m² ponúkne manželskú posteľ a samostatné jednolôžko, pracovný stôl so stoličkou a úložný nábytok.

  • Štvorlôžková izba je veľká 20 m² a ubytuje 4 osoby na manželskej posteli a 2 samostatných jednolôžkach. V izbe je navyše aj stôl a úložný nábytok.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii sa podávajú špeciality českej i medzinárodnej kuchyne. V lete si potom náležite vychutnáte pivo na letnej záhradke s posedením.

Akát Pension

Akát Pension

Nádražní 851/42 , Praha - Smíchov
Česká republika

+420 603 4­49 969

recepce@akatpension.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik je zadarmo
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 300 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,5 km
Zastávka
100 m
Aquapark
17,5 km

Tipy na výlet

Vianočné trhy v Prahe

Vianočné trhy v PraheTip na výlet

Vianočná atmosféra v dobe adventu je jedna z najkrajších vecí na Prahe. Ak mierite do hlavného mesta v tomto období, rozhodne navštívte Staromestské námestie, dajte si horúci trdelník a varené víno a počkajte do zotmenia, až bude všetko žiariť. Po celú dobu vianočných trhov sa navyše môžete tešiť aj na hudobný program.

Praha
Praha
Karlov most a Pražský hrad
Karlov most a Pražský hrad
Aquapalace Praha
Aquapalace Praha