Vydajte sa do maďarského kúpeľného mestečka Bükfürdo a užite si odpočinok v termálnej vode. Walter Panzió ponúka komfortné izby a navyše si užijete polpenziu vo vedľajšom 4* hotel. Pri vybraných variantoch je v cene aj celodenný vstup do kúpeľov. Deti do 5 rokov majú pobyt zdarma.

O ubytovaní

Walter Panzió sa nachádza v srdci kúpeľného mestečka Bük, ktoré leží medzi podhorím rakúských Álp a Malou uhorskou nížinou. Druhé najväčšie maďarské kúpele Bükfürdő sú vzdialené len 2 km od penziónu. Vedľa kúpeľného areálu sa rozkladá jedno z najväčších golfových ihrísk v Maďarsku. Osvieženie tela i duše zažijete v Kneippovom parku (2 km), ktorého súčasťou je 510 metrov dlhý chodník na Kneippovu terapiu. Jedinečné zážitky na vás čakajú v zábavnom parku Napsugár (2 km) či v lezeckom areáli Krištáľová veža (1 km). V oblasti je bohato rozvinutá sieť cyklistických chodníkov. Kopce okolo Köszeg (20 km) ponúkajú ojedinelú príležitosť na zaujímavé výlety.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v komfortnej dvojlôžkovej izbe vybavenej WiFi pripojením, LCD TV a minibarom. Súčasťou je tiež vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Na čom si pochutnáte?

Stravovanie je zabezpečené v reštaurácii Mandola vedľajšieho štvorhviezdičkového hotela. Podávajú sa tu raňajky a večere vo forme bufetu. Pochutnáte si tu na maďarských špecialitách i medzinárodnej kuchyne v zdravom poňatí. Dôraz je kladený na sezónnosť a lokálny pôvod surovín. Radi vám pripravia aj jedlá s ohľadom na potravinové intolerancie. V letnom období je v prevádzke terasa, na ktorej sa organizujú večery so živou hudbou. Osviežujúce nápoje a ľahké občerstvenie si môžete dopriať v lobby bare a wellness bare.

Kde budete relaxovať?

Vo wellness centre Hotela Piroska nájdete vnútorný i vonkajší bazén s toboganom s atrakciami (trysky, turbogejzír, perlivá voda). V saunovom svete je možné sa prehriať vo fínskej, bio, infra aj parnej saune. K dispozícii je tiež tepidárium. Dopriať si môžete niektorú z masáží či kozmetických procedúr.

Walter Panzió

Walter Panzió

Kossuth utca 66. , Bük
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpeľov
2,5 km
Zastávka
0,1 km
Aquapark
2,5 km

Tipy na výlet

Kúpele Bükfürdo

Kúpele BükfürdoTip na výlet

Maďarské kúpele Bükfürdo sa nachádzajú v blízkosti mesta Bük pri hraniciach s Rakúskom a patria k celosvetovo známym kúpeľom. Hoci sú to jedny z najmladších maďarských kúpeľov, sú zároveň aj druhé najväčšie v Maďarsku. Areál kúpeľov sa rozprestiera na 14 hektároch a rozloha bazénov presahuje 5 200 m². V bazénoch vás bude liečiť termálna voda s teplotou 23 - 38 °C. Nájdete tu nespočetné množstvo plaveckých a zážitkových bazénov, nechýba ani saunový svet či priestory pre relaxáciu. Celodenné vstupné pre dospelého začína na 5 000 HUF, ale rozhodne túzo investíciu do vlastného zdravia a obnovy síl nebudete ľutovať.

Čo všetko môžete využiť v kúpeľoch Bükfürdo?

  • Bazénový kúpeľný komplex s viac ako 32 bazénmi s termálnou vodou, vzduchovými tryskami, chrličmi vody, protiprúdom, tobogánom, detským bazénom s bazénom a atrakciami.
  • Saunový svet s tepidáriom, parnými kúpeľmi, infra a fínskou, aromatickou i vonkajšou saunou s ochladzovacím bazénikom, s vírivkou, s Kneippovou kúpeľom a ďalšími špeciálnymi saunami. Personál navyše pripravuje aj jedinečné saunové seansy
  • Medical wellness so špeciálnymi kúpeľmi, relaxačnými masážami, teplými zábalmi a ošetreniami tela regenerujúcimi pokožku
  • BISTRO 1, vlastnú kúpeľnú reštauráciu s denne aktualizovanými ponukami, sezónne sa meniacou ponukou a la carte a ponukou denných zákuskov
  • Ubytovanie v blízkych hoteloch

V týchto kúpeľoch vám tunajšie pramene pomôžu najmä pri liečbe chorôb tráviaceho traktu (žalúdok, pečeň), gynekologických či metabolických ochorení (cukrovka, dna, obezita), porúch pohybového ústrojenstva (kĺby, chrbtica ), močového ústrojenstva a ďalších.

Viac informácií
Mesto Bük
Mesto Bük
Krištáľová veža
Krištáľová veža
Mesto Sárvár
Mesto Sárvár