Walter Panzió

Walter Panzió

Kossuth utca 66., Bük
Maďarsko

+36 70 392 74 22

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Česky hovoriaci personál

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpeľov
2,5 km
Zastávka
0,1 km
Aquapark
2,5 km

O ubytovaní

Walter Panzió sa nachádza v srdci kúpeľného mestečka Bük, ktoré leží medzi podhorím rakúských Álp a Malou uhorskou nížinou. Druhé najväčšie maďarské kúpele Bükfürdő sú vzdialené len 2 km od penziónu. Vedľa kúpeľného areálu sa rozkladá jedno z najväčších golfových ihrísk v Maďarsku. Osvieženie tela i duše zažijete v Kneippovom parku (2 km), ktorého súčasťou je 510 metrov dlhý chodník na Kneippovu terapiu. Jedinečné zážitky na vás čakajú v zábavnom parku Napsugár (2 km) či v lezeckom areáli Krištáľová veža (1 km). V oblasti je bohato rozvinutá sieť cyklistických chodníkov. Kopce okolo Köszeg (20 km) ponúkajú ojedinelú príležitosť na zaujímavé výlety.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v komfortnej dvojlôžkovej izbe vybavenej WiFi pripojením, LCD TV a minibarom. Súčasťou je tiež vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Na čom si pochutnáte?

Stravovanie je zabezpečené v reštaurácii Mandola vedľajšieho štvorhviezdičkového hotela. Podávajú sa tu raňajky a večere vo forme bufetu. Pochutnáte si tu na maďarských špecialitách i medzinárodnej kuchyne v zdravom poňatí. Dôraz je kladený na sezónnosť a lokálny pôvod surovín. Radi vám pripravia aj jedlá s ohľadom na potravinové intolerancie. V letnom období je v prevádzke terasa, na ktorej sa organizujú večery so živou hudbou. Osviežujúce nápoje a ľahké občerstvenie si môžete dopriať v lobby bare a wellness bare.

Kde budete relaxovať?

Vo wellness centre Hotela Piroska nájdete vnútorný i vonkajší bazén s toboganom s atrakciami (trysky, turbogejzír, perlivá voda). V saunovom svete je možné sa prehriať vo fínskej, bio, infra aj parnej saune. K dispozícii je tiež tepidárium. Dopriať si môžete niektorú z masáží či kozmetických procedúr.