Vydajte sa za aktívnym odpočinkom do krásneho Posázaví. Ubytovaní budete v Hoteli Kácov ***, ktorý ponúka komfortné izby, chutné raňajky či polpenziu, welcome drink a taktiež neobmedzený vstup do fitness centra s kardio, fitness a workout zónou. Na dosah budete mať zámky, rozhľadne aj vyhliadky!

O ubytovaní

Hotel Kácov *** sa nachádza v mestečku Kácov - v turistickej lokalite Posázaví, neďaleko diaľnice D1. Okolie Kácova ponúka rôznorodé možnosti na využitie voľného času. Krásnu prírodu môžete preskúmať vďaka širokej sieti cyklotrás a turistických chodníkov. Rieka Sázava, ktorá Kácovom preteká, je tradičnou súčasťou vodnej turistiky v Čechách.

Priamo pri hoteli nájdete najvýznamnejšie pamiatky Kácova. Renesančno-barokový zámok z 18. storočia, v ktorého tesnej blízkosti stojí kostol Narodenia Panny Márie. Na výlet sa vydajte na zámok Zruč nad Sázavou (10 km) či zámok Růžkovy Lhotice (26 km), ďalej napríklad na rozhľadňu Babka či Kalamajka, Čertovu vyhliadku alebo k vodnej nádrži Švihov ( 12 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 20 dvojposteľových izieb s možnosťou prísteliek. V každej z nich je samozrejmosťou WiFi, LCD televízor so satelitnými stanicami, zrkadlo, posedenie, nočné stolíky s lampičkami a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii, ktorá spoločne s priľahlým salónikom pojme až 80 hostí, si môžete dopriať tradičnú českú kuchyňu.

V letných mesiacoch si môžete užiť jedlo na letnej terase, kde je možnosť vonkajšieho grilovania.

Kde budete relaxovať?

V hoteli je na objednanie možnosť sauny a vírivky aj cvičenia v hotelovej posilovni s kardio, fitness a workout zónou.

Niečo naviac

Nadšenci do športu určite ocenia tenisový, nohejbalový a volejbalový kurt priamo pri hoteli a 27-jamkové golfové ihrisko neďaleko hotela.

Hotel Kácov ***

Hotel Kácov ***

Kácov 24 , Kácov
Česká republika

+420 327 324 218

hotel@hotelkacov.cz

Check In
14:00 - 21:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 150 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,2 km
Zastávka
0,2 km
Zjazdovka
23 km

Tipy na výlet

Kutná Hora

Kutná HoraTip na výlet

Kutná Hora je zapísaná na Zozname UNESCO a aj keď sa v nej žiadny hrad ani zámok nenachádza, ponúka toho toľko, že vám jedna návšteva nebude stačiť. Kutná Hora bola v minulosti, ako už názov napovedá, spätá s kutím striebra. V stredoveku išlo preto o jedno z najvýznamnejších českých miest. To je dôvod, prečo tu nájdete veľké množstvo pamiatok, ktoré dopĺňajú početné kaviarne a reštaurácie.

Čo nevynechať pri návšteve Kutnej Hory?

  • Chrám svätej Barbory
  • Kostnicu v Sedlci
  • Katedrálu Nanebovzatia Panny Márie a svätého Jána Krstiteľa
  • Pri prechádzke historickým jadrom mesta si prezrite Kamennú fontánu, Morový stĺp, kostol sv. Jana Nepomuckého, Kamenný dom, Dačického dom s interaktívnou expozíciou o pamiatkach UNESCO a Hrádek - České múzeum striebra.

Kutná Hora ponúka aj niekoľko náučných chodníkov vhodných pre peších i cyklistov. Odporúčame tzv. Kráľovskú prechádzku, ktorá ponúka úchvatný pohľad na panorámu mesta alebo náučný chodník Okolo Kutnej Hory.

Viac informácií
Sázavský kláštor
Sázavský kláštor
Centrum sklárskeho umenia
Centrum sklárskeho umenia
Benešov
Benešov