Vydajte sa za aktívnym odpočinkom do krásnej oblasti Posázaví. Ubytovaní budete v Hoteli Kácov ***, ktorý ponúka komfortné izby, chutné raňajky či polpenziu, welcome drink a taktiež neobmedzený vstup do fitness centra s kardio, fitness a workout zónou. Na dosah budete mať zámky, rozhľadne aj vyhliadky!

O ubytovaní

Hotel Kácov *** sa nachádza v mestečku Kácov - v turistickej lokalite Posázaví, neďaleko diaľnice D1. Okolie Kácova ponúka rôznorodé možnosti na využitie voľného času. Krásnu prírodu môžete preskúmať vďaka širokej sieti cyklotrás a turistických chodníkov. Rieka Sázava, ktorá Kácovom preteká, je tradičnou súčasťou vodnej turistiky v Čechách.

Priamo pri hoteli nájdete najvýznamnejšie pamiatky Kácova. Renesančno-barokový zámok z 18. storočia, v ktorého tesnej blízkosti stojí kostol Narodenia Panny Márie. Na výlet sa vydajte na zámok Zruč nad Sázavou (10 km) či zámok Růžkovy Lhotice (26 km), ďalej napríklad na rozhľadňu Babka či Kalamajka, Čertovu vyhliadku alebo k vodnej nádrži Švihov ( 12 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 20 dvojposteľových izieb s možnosťou prísteliek. V každej z nich je samozrejmosťou WiFi, LCD televízor so satelitnými stanicami, zrkadlo, posedenie, nočné stolíky s lampičkami a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii, ktorá spoločne s priľahlým salónikom pojme až 80 hostí, si môžete dopriať tradičnú českú kuchyňu.

V letných mesiacoch si môžete užiť jedlo na letnej terase, kde je možnosť vonkajšieho grilovania.

Kde budete relaxovať?

V hoteli je na objednanie možnosť sauny a vírivky aj cvičenia v hotelovej posilovni s kardio, fitness a workout zónou.

Niečo naviac

Nadšenci do športu určite ocenia tenisový, nohejbalový a volejbalový kurt priamo pri hoteli a 27-jamkové golfové ihrisko neďaleko hotela.

Hotel Kácov ***

Hotel Kácov ***

Kácov 24 , Kácov
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
GRAFFIN s.r.o. IČ: 26765951


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:30
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,2 km
Zastávka
0,2 km
Zjazdovka
23 km

Tipy na výlet

Posázaví

Posázaví Tip na výlet

Región Posázaví, ktorý milujú vodáci aj turisti, sa nachádza na pomedzí Vysočiny a Stredočeského kraja, pozdĺž rieky Sázavy, ktorá svojím tokom meandruje stále hlbšie zarezaným kaňonom. A niet divu - romantická oblasť, ktorú vo svojich knihách opisoval aj Jaroslav Foglar, ponúka spojenie krásnej prírody, historických pamiatok i aktívneho oddychu.

Čo by ste v Posázaví určite nemali minúť:

  • Hrad Český Šternberk
  • Číhošť
  • Zámok Konopiště

Za pozornosť ale stoja tiež ďalšie zaujímavé turistické ciele, ako je napríklad mesto a hrad Ledeč nad Sázavou či Týnec nad Sázavou, zámok a vojenské múzeum Lešany, Sázavský a Želivský kláštor.

A pre fanúšikov vlakov a železnice môže byť krásnym zážitkom tiež jazda po malebnej železničnej trati tzv. Posázavského pacifiku, ktorá predovšetkým na dolnom toku Sázavy prekonáva terénne prekážky niekoľkých tunely.

Viac informácií
Sázavský kláštor
Sázavský kláštor
Centrum sklárskeho umenia
Centrum sklárskeho umenia
Kutná Hora
Kutná Hora