Ubytovanie s hodnotením 3,5 a viac

Na vašej dovolenke vám záleží, chcete si predovšetkým oddýchnuť a cítiť sa dobre. Nepotrebujete k tomu uniformovaný personál, stačí útulné čisté miesto, ktoré vás dostane svojou atmosférou a osobným prístupom. Aj takéto ubytovanie nájdete v ponuke.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Ktoré ubytovacie zariadenia si vyslúžili hodnotenie skvelé, teda 3,5 hviezdičky a viac? Je ich veľa! Konkrétne recenzie priamo od návštevníkov a dôvody pre svoj počet hviezdičiek si môžete prečítať pri každom hoteli, penzióne aj apartmáne. Je potom iba na vašom uvážení, či sú pre vás vytýkané veci dôležité, alebo naozaj len hľadáte miesto, kde pohodlne zložíte hlavu medzi výletmi a na luxus si nepotrpíte.

Čo očakávať od ubytovania s hodnotením 3,5 a viac hviezd

Často spĺňajú štandardy kvality a pohodlia, ale napríklad neponúkajú príliš veľa vyžitia priamo v zariadení. To samozrejme nie je nutnosť, a ak sa vydávate do zaujímavých lokalít, ako sú napríklad Krkonoše, Šumava, Český Krumlov alebo napríklad Praha – rovnako strávite väčšinu času mimo ubytovacieho zariadenia.

Ušetrite na ubytovaní a vydajte sa do hotela alebo penziónu s hodnotením 3,5 hviezdičky, ktoré bývajú spravidla lacnejšie. Zostane vám tak viac peňazí na vstupy do miestnych galérií, kaviarní, múzeí a ďalších lokálnych zaujímavostí. Ak sa vydávate za turistikou, odporúčame vám vyberať ubytovanie blízko aquaparku alebo wellness, v zime prípadne pri termálnych kúpeľoch.