Štátny sviatok 1. máj

Prežite deň zamilovaných, 1. máj, so svojím miláčikom na báječnej dovolenke. Užite si chvíľky osamote, leňošte alebo šantite a nezabudnite na bozk pod rozkvitnutou čerešňou. Vďaka tomu, že je 1.5. štátny sviatok, si užijete o deň romantického pobytu naviac.

Načítavam ponuky...

Vášmu výberu neodpovedá žiaden pobyt, skúste upraviť zadané kritériá.Prvý máj je na Slovensku štátnym sviatkom a príležitosťou na prežitie predĺženého víkendu. Existuje mnoho skvelých miest, kam sa môžete vydať, aby ste si užili voľno, a zároveň objavili krásy sveta - alebo pokojne „len“ Slovenska.

Kam sa vydať na 1. mája?

  • Trenčín – do tohto historického klenotu sa môžete vydať na návštevu hradu týčiaceho sa nad mestom, či za prechádzkami historickými uličkami. V okolí sa navyše nachádzajú kúpeľné Trenčianske Teplice a Turčianske Teplice, takže ak vás história omrzí, teplé bazény a procedúry vám dobrú náladu rýchlo vrátia.

  • Liptov – ak máte radi prírodu, ale aj nevšedné pamiatky, vydajte sa na Liptov. Môžete si užiť prechádzky po krásnych náučných chodníkoch, vyhliadky na vrcholoch všadeprítomných hôr a kúpanie v Liptovskej Mare.

  • Bešeňová – nevyšlo vám na Liptove počasie, alebo len máte chuť na trochu oddychu? Zavítajte do Bešeňovej preslávenej vďaka aquaparku so zdraviu prospešnou termálnou vodou. Popri šantení vo vode tak prospejete aj svojmu zdraviu,

  • Nízke Tatry – tento národný park, ktorý je známy svojimi horami a krásnymi panorámami, priamo láka k jarnému výletu. Môžete si tu užiť pešie túry, cyklistiku alebo horolezectvo. Preskúmajte miestne prírodné krásy a užite si pokoj a relaxáciu uprostred prebúdzajúcej sa prírody.

Toto sú len niektoré z možností, kam sa vydať na 1. máj na Slovensku. Vyberanie záleží na vašich preferenciách a záujmoch. Bez ohľadu na to, kam sa rozhodnete vyraziť, užite si príjemný a relaxačný pobyt plný zážitkov.