Ubytovanie s hodnotením 4 a viac

Možno sa nenachádza priamo na námestí, ale svojimi službami a ponúkaným komfortom vám všetko vynahradí. Ubytovanie s hodnotením 4 a viac hviezdičiek si získalo už mnohých zákazníkov pred vami, vyskúšajte tieto hotely tiež.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si veľmi užili. Aj keď nám celý jeden deň pršalo, bolo tu veľa možností, ako sa zabaviť. Výhľad z izby sme mali priamo na Tatry a večerné posedenie s pohárom prosecca bolo úchvatné. Potešilo nás aj wellness s bazénom a vírivkou. Polpenzia bola dostačujúca a chutná. V okolí hotela je mnoho atrakcií. Hneď cez cestu je bobová dráha, kde sme zažili poriadnu dávku adrenalínu, neďaleko je aj Belianska jaskyňa. Celkovo sme s pobytom v Hoteli Tulipán boli veľmi spokojní a pobyt môžem jedine odporučiť.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodný tím


Ako výborné, teda 4 hviezdičkami z 5, hodnotili naši zákazníci ubytovanie v tejto sekcii. Ich konkrétne recenzie si potom môžete prečítať pri každom hoteli. Môžete si byť ale istí, že v nich boli naši zákazníci skutočne spokojní.

Kam sa za výborným hodnotením vydáte?

Takto hodnotené ubytovanie máme nielen u nás na Slovensku, ale aj v susednom Česku, v Maďarsku, v Rakúsku a v ďalších štátoch, kde ponúkame pobyty (Poľsko či Slovinsko, Chorvátsko aj Taliansko.

Ubytovanie, ktoré od našich zákazníkov získalo 4 a viac hviezdičiek, väčšinou ponúka moderne zariadené izby, ktoré sú vkusne a pohodlne vybavené. Hostia môžu očakávať priestranné spálne, pohodlné postele, kvalitné obliečky a vlastnú kúpeľňu s vybavením. V niektorých prípadoch je k dispozícii aj minibar, trezor, TV s plochou obrazovkou, rýchle WiFi pripojenie a klimatizácia. Nechýba ani ústretový personál, ktorý pomôže s akoukoľvek otázkou či ťažkostí.

Vyjdete s rodinou, alebo len s partnerom za poriadnou romantikou? Pôjdete s kamarátkou za wellness, alebo hľadáte perfektný darček pre vašich rodičov?