Uniknite každodennému zhonu na wellness pobyte v Centre pre zdravie a odpočinok Nowy Zdroj, kde vás čaká polpenzia, neobmedzený vstup do bazéna, vírivky, sauny a až 10 kúpeľných procedúr podľa vášho výberu. Skúste trebárs inhaláciu či liečebný zábal.

O ubytovaní

Hotel Nowy Zdroj sa nachádza v kúpeľoch Polanica-Zdrój v podhorí poľských Bystrických a Stolových hôr. Doslova pár krokov od hotela leží krásny kúpeľný park s kúpeľnými budovami vrátane sanatória Wielka Pieniawa z roku 1906. V parku nájdete aj malebnú krytú promenádu, svetelnú fontánu a pavilón na pitné kúry tunajšej blahodarnej minerálnej vody. Okolie je možné preskúmať po mnohých turistických a cyklistických trasách. Obľúbenými výletnými cieľmi sú zámok Lesná skala (17 km), Pekelské údolie (4 km) s populárnou reštauráciou Piekjelko či veľmi zaujímavé múzeum papiera v neďalekom kúpeľnom mestečku Duszniki-Zdrój (10 km). Obľúbený lyžiarsky areál Ski Zieleniec je vzdialený len 20 km.

Kde budete spať?

Komfortné hotelové izby sú ladené do teplých optimistických farieb. K vybaveniu patrí LED televízor, WiFi pripojenie, telefón a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a fénom. Súčasťou izby je vždy tiež balkón alebo terasa.

Na čom si pochutnáte?

V príjemnej hotelovej reštaurácii si pochutnáte na pestrej ponuke regionálnych pokrmov pripravovaných z kvalitných miestnych surovín. Tešiť sa môžete na bohaté bufetové raňajky a večere. Na želanie vám radi pripravia aj pokrmy pre vegetariánov, diabetikov a celiakov. V areáli hotela sú ďalej 2 kaviarne s bohatou ponukou nápojov a domácich dezertov.

Lyžovanie v okolí Polanica Zdrój Tip na výlet

Mestečko Polanica Zdrój nie je len perlou Dolnosliezskych kúpeľov, ale aj perfektným miestom pre aktívnu zimnú dovolenku. Nachádza sa v blízkosti česko-poľských hraníc a na úpätí Bystřických a Stolových hôr. V tejto oblasti sa lyžuje predovšetkým na prírodnom snehu. Strediská sú skôr menšie a ponúkajú príjemné lyžovanie bez davov a front. Vďaka modernizácii v uplynulých rokoch sú tunajšie areály dobre vybavené a vy môžete šport prekladať ničím nerušeným relaxom v kúpeľoch či objavovaním miestnych kulinárskych špecialít.

Kam za lyžovaním v okolí Polanica Zdrój?

  • Skiareál Zieleniec sa rozprestiera na severných svahoch a vďaka tomu zaručuje prírodný sneh okolo 150 dní v roku. Na 10 upravených a osvetlených svahoch obsluhovaných 3 lanovkami a 25 vlekmi si zimné radovánky užijú začiatočníci, pokročilí aj rodiny s deťmi.
  • Skiresort Szczyrk je s 37 km zjazdoviek a 9 vlekmi jedným z najväčších skiareálov v celom Poľsku. Široké upravené trate sú ideálne pre lyžiarov aj snowboardistov všetkých úrovní.
  • Skiareál Jodl disponuje jedným vlekom a zjazdovkou s dĺžkou 0,6 km pre pokojné a bezpečné športovanie.
Viac informácií

Kde budete relaxovať?

O harmóniu vášho tela i mysle sa postará wellness s bazénmi, vírivkou a saunovou zónou. Súčasťou hotela je rozsiahle liečebné centrum, kde pod vedením profesionálov ponúkajú mnoho procedúr ako sú terapia chronických bolestí, fyzioterapia, zdravotné i relaxačné masáže a ďalšie. Dopriať si môžete aj kozmetické rituály.

Niečo naviac

Zašportovať si môžete v hotelovej posilňovni.

Hotel Nowy Zdroj

Zdrojowa 34a, Polanica-Zdrój
Poľsko

+48 74 306 7676

recepcja@nowyzdroj.pl

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik po predchádzajúcej dohode za poplatok 17 €/deň
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
4 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Fitness
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,6 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,5 km
Zástavka
0,9 km