Hotel Nowy Zdroj

Hotel Nowy Zdroj

Zdrojowa 34a, Polanica-Zdrój
Poľsko

+48 74 306 7676

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 16 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 6 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Fitness
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,6 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,5 km
Zastávka
0,9 km
Zjazdovka
27 km

O ubytovaní

Hotel Nowy Zdroj sa nachádza v kúpeľoch Polanica-Zdrój v podhorí poľských Bystrických a Stolových hôr. Doslova pár krokov od hotela leží krásny kúpeľný park s kúpeľnými budovami vrátane sanatória Wielka Pieniawa z roku 1906. V parku nájdete aj malebnú krytú promenádu, svetelnú fontánu a pavilón na pitné kúry tunajšej blahodarnej minerálnej vody. Okolie je možné preskúmať po mnohých turistických a cyklistických trasách. Obľúbenými výletnými cieľmi sú zámok Lesná skala (17 km), Pekelské údolie (4 km) s populárnou reštauráciou Piekjelko, či veľmi zaujímavé múzeum papiera v neďalekom kúpeľnom mestečku Duszniki-Zdrój (10 km). Obľúbený lyžiarsky areál Ski Zieleniec je vzdialený len 20 km.

Kde budete spať?

Dvojlôžková izba Standard s vlastnou kúpeľňou (22 m²) je vybavená WiFi pripojením, telefónom, rýchlovarnou kanvicou a fénom. Súčasťou je aj balkón.

Dvojlôžková izba Deluxe s vlastnou kúpeľňou (22 m²) ponúka moderný interiér a vybavenie v podobe televízie, WiFi pripojenia, minibaru, trezoru a setu na prípravu čaju a kávy. V kúpeľni nájdete okrem toalety a sprchy aj papuče, župany a sadu kozmetiky. Izba disponuje aj terasou, alebo balkónom.

Na čom si pochutnáte?

V príjemnej hotelovej reštaurácii si pochutnáte na pestrej ponuke regionálnych pokrmov pripravovaných z kvalitných miestnych surovín. Tešiť sa môžete na bohaté bufetové raňajky a večere. Na želanie vám radi pripravia aj pokrmy pre vegetariánov, diabetikov a celiakov. V areáli hotela sú ďalej 2 kaviarne s bohatou ponukou nápojov a domácich dezertov.

Kde budete relaxovať?

O harmóniu vášho tela a mysle sa postará wellness s bazénmi, vírivkou a saunovou zónou. Súčasťou hotela je rozsiahle liečebné centrum, kde pod vedením profesionálov ponúkajú mnoho procedúr, ako sú terapia chronických bolestí, fyzioterapia, zdravotné a relaxačné masáže a ďalšie. Dopriať si môžete aj kozmetické rituály.

Niečo naviac

Zašportovať si môžete v hotelovej posilňovni.

Overené Travelkingom

“Hotel je novo postavený, s mnohými izbami a veľkou reštauráciou. Pochutnali sme si tu na veľmi kvalitných a dobrých jedlách. Určite je ale lepšie chodiť na raňajky / večere skôr, aby ste si z jedál mohli vybrať. Izby sú dostatočne veľké a naozaj pekne zariadené.”

Nikola Průdková - Finančný tím
Osobne overené v: Júli 2018