Lyžovanie v okolí Kudowa Zdrój

Poľská strana Orlických hôr ponúka okrem mnohých príjemných kúpeľných miest tiež skvele vybavené lyžiarske areály. Počas zimnej dovolenky tu môžete dokonale spojiť aktívnu a relaxačnú časť a venovať sa ako zimným športom, tak kúpeľnému odpočinku. Tunajšie areály sú síce menšie, ale zato ponúkajú príjemné lyžovanie bez veľkých front, skvele upravené zjazdovky a veľmi priaznivé ceny. Terén je tu vhodný najmä pre rodiny s deťmi.

Kam za lyžovaním v okolí Kudowa Zdrój?

  • Skiresort Szczyrk patrí k najväčším strediskám celého Poľska. Lyžovanie i snowboarding si užijete takmer na 37 km zjazdoviek s 9 vlekmi.
  • Skiareál Zieleniec disponuje vďaka polohe na severných svahoch a vhodným klimatickým podmienkam prírodným snehom priemerne okolo 150 dní v roku. Či už ste začiatočník, pokročilí či rodič s deťmi, tešiť sa môžete na 10 upravených osvetlených svahov, na ktoré vás vyvezú 3 lanovky a 25 vlekov.
  • Pod Świnim Grzbietem je zjazdovka s dvomi vlekmi priamo pri meste Kudowa Zdrój s ideálnymi podmienkami pre rodiny s deťmi.

Zobraziť mapu

Tento tip na výlet nájdete v lokalitách:  Adršpach, Východné Čechy, Broumovsko

Tipy na výlet v okolí

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet