Zieleniec

Poľský Zieleniec je malé mestečko, ktoré je známym pojmom medzi lyžiarmi. Nachádza sa tu totiž moderné lyžiarske stredisko. Nadšencov zimných športov tu potešia predovšetkým výborné podmienky, dlhá lyžiarska sezóna a skvelé upravené zjazdovky. Lyžovať v Zielenieci je skrátka jedna radosť. Mestečko Zieleniec ponúka však oveľa viac než len krásne zasnežené svahy Orlických hôr, dovolenku si tu užijete po celý rok. Vydať sa môžete buď na bicykli alebo pešo po desiatkach kilometrov horských chodníkov v Orlických, Bistrických alebo Stolových horách. Kraj je ideálny pre celodenné túry v krásnej prírode aj príjemné jazdy na bicykli.

Napriek tomu, že je Zieleniec vhodnou destináciou po celý rok, v zime to tu jednoducho žije. Tešiť sa môžete na kultúrne podujatia spojené so začiatkom sezóny. Oplatí sa tu stráviť aj Vianoce a Silvestra. Konajú sa tu všemožné koncerty, pripravené sú atrakcie pre deti a, samozrejme, aj lyžovanie dlho do noci. Ak si trúfnete, môžete sa tu aj zúčastniť pretekov, do ktorých sú pozvaní lyžiari akéhokoľvek veku.

Zobraziť mapu

Tento tip na výlet nájdete v lokalitách: Orlické hory, Východné Čechy

Pobyty v okolí

Ďalšie pobyty

Tipy na výlet v okolí

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet