Barion Pixel
Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa akých kritérií pobyty overujeme?

  • Pobyt overil člen Travelking tímu

    Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
  • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

    Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
  • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

    Veríme, že pobyty, ku ktorým sa vraciate, sú skutočne kvalitné.

Východné Čechy: Tipy na výlet a zaujímavé miesta

Východné Čechy sú krajom lúk a riek, rybníkov a historických vodných kanálov aj tradičných lahodných perníčkov. Medzi najobľúbenejšie turistické atrakcie patrí svetovo unikátny Chodník v oblakoch na Dolnej Morave či zámok v Pardubiciach, ktorého súčasťou sú expozície Východočeského múzea. K pamiatkam zapísaným na Zozname kultúrneho dedičstva UNESCO patrí jedinečný Národný žrebčín v Kladrubech a renesančný zámok v Litomyšli s originálnou sgrafitovou fasádou.

Aquapark Špindlerův Mlýn Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Nenechajte sa rozhodiť rozmarmi počasia. **Celoročne otvorený aquapark** je tým správnym miestom na rodinný relax. Čaká vás tu **rekreačný bazén** s vodnými tryskami i **detský bazén** s vodným hríbom pre najmenších. Kým deti sa vybláznia na až **72 metrov dlhých tobogánoc**h, rodičia si môžu užiť oddych vo **wellness s vírivkou, saunami alebo masáže**.
Viac informácií

Krkonošský národný park Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Jeden z českých najkrajších národných parkov bol vyhlásený 17. mája 1963. **Nekonečné možnosti pešej i cykloturistiky** uspokoja zdatných športovcov aj každého, kto túži po pokojnej prechádzke nádhernou krkonošskou prírodou. Bohatý kultúrny život miestnych stredísk ponúkne odpočinok vašim nohám a zamestná vašu hlavu. Tak či tak, Krkonoše sú ideálnym miestom pre výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívajte si chvíle pokoja i zábavy. **Najväčšie lákadlá Krkonôš:** - najvyššia hora Českej republiky Sněžka - Mumlavský vodopád - Chodník korunami stromov Krkonoše - Nevynechajte ani **Čiernohorské rašeliniská, Krkonošské múzeum v Jilemnici, prechádzku k prameňu Labe a Labský vodopád.** Medzi najvýznamnejšie obce Krkonôš patrí Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. **V Jánskych Lázňach si môžete užiť prechádzky po miestnej kolonáde alebo sa vyviezť kabínovou lanovou na vrchol Čiernej hory. V Harrachove navštívte múzeum skla a v Špindlerovom Mlýne zamierte za relaxáciou do aquaparku**.
Viac informácií

Mapa tipov na výlet celkom 91 tipov

Východné Čechy: Tipy na výlet

Poľské Krkonoše
Adršpašské skaly
Adršpašské vodopády
Areál Mladé Buky
Babičkino údolie v Ratibořiciach
Beh na lyžiach pri Adršpašsko-teplických skalách
Bikepark Rokytnice
Bobová dráha Špindlerův Mlýn
Broumov
Broumovské steny
Byšičky
Chodník korunami stromov Krkonoše

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK