Pobyty s možnosťou zmeny alebo zrušenia termínu zadarmo

Vieme, že niekedy sa všetko skrátka naplánovať nedá. Stane sa, že príde nepredvídateľná situácia a naplánovanú dovolenku potrebujete presunúť či zrušiť. Chcete si naplánovať pobyt, ale zároveň mať istotu, že si budete môcť bezplatne zmeniť termín alebo pobyt stornovať? Vyberte si z pobytov, ktoré umožňujú zmenu termínu, prípadne i storno pobytu až 15 dní pred nástupom. Plnú výšku čiastky vám vrátime vo forme kreditov.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne úžasný! Interiéry celého hotela, vrátane našej izby, boli priestranné a dizajnové. Termálne kúpele s množstvom bazénov zase ideálne na relaxáciu. Polpenzia nám veľmi chutila, výber bol bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovín. Môžem povedať, že celý personál bol veľmi profesionálny, ochotný a usmievavý. To som si overil aj v reštaurácii, keď čašník priniesol mojej dcérke jedlo na želanie, aj keď v ten deň nebolo na menu. Ideálna voľba pre rodiny, páry aj osoby na služobnej ceste. V tomto prostredí sa bude cítiť príjemne každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Vieme, že život prináša nečakané situácie, ktoré môžu ovplyvniť naše plány. Predstavte si, že sa tešíte na dlho očakávanú dovolenku, ale objaví nepredvídateľná udalosť, ktorá vám znemožňuje cestovať. Čo teraz? Ako zachovať istotu a súčasne si zaistiť možnosť bezplatnej zmeny termínu alebo dokonca zrušenia pobytu?

Pobyty s prívetivými storno podmienkami

Máme širokú ponuku pobytov, ktoré vám umožnia flexibilitu a voľnosť v prípade, že budete musieť zmeniť plánovaný termín alebo dokonca zrušiť pobyt. Chápeme, že plánovanie cestovania môže byť komplikované, a preto sa snažíme prísť v ústrety vašim potrebám.

Naša ponuka zahŕňa pobytové možnosti, ktoré vám umožňujú bezplatnú zmenu termínu alebo storno až do 15 dní pred nástupom. To znamená, že pokiaľ sa vám niečo nepredvídateľné stane a nebudete môcť vycestovať, nebudete musieť platiť žiadne poplatky za zmenu termínu alebo storno. Chceme, aby ste neboli v strese a mali istotu, že vaše peniaze nebudú zbytočne stratené.

A čo sa stane s peniazmi, ktoré ste už zaplatili? Nebojte sa, máme pre vás riešenie aj v tejto situácii. Ak sa rozhodnete zmeniť termín alebo zrušiť pobyt, vrátime vám plnú výšku čiastky vo forme kreditov. To znamená, že peniaze, ktoré ste investovali do svojej dovolenky, nebudú stratené. Namiesto toho budete mať možnosť využiť ich pri plánovaní budúcich ciest a pobytov u nás. Je to spôsob, ako vám poskytnúť flexibilitu, a zároveň oceniť vašu dôveru a lojalitu.