Pobyty s možnosťou zmeny alebo zrušenia termínu zadarmo

Vieme, že niekedy sa všetko skrátka naplánovať nedá. Stane sa, že príde nepredvídateľná situácia a naplánovanú dovolenku potrebujete presunúť či zrušiť. Chcete si naplánovať pobyt, ale zároveň mať istotu, že si budete môcť bezplatne zmeniť termín alebo pobyt stornovať? Vyberte si z pobytov, ktoré umožňujú zmenu termínu, prípadne i storno pobytu až 15 dní pred nástupom. Plnú výšku čiastky vám vrátime vo forme kreditov.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Vieme, že život prináša nečakané situácie, ktoré môžu ovplyvniť naše plány. Predstavte si, že sa tešíte na dlho očakávanú dovolenku, ale objaví nepredvídateľná udalosť, ktorá vám znemožňuje cestovať. Čo teraz? Ako zachovať istotu a súčasne si zaistiť možnosť bezplatnej zmeny termínu alebo dokonca zrušenia pobytu?

Pobyty s prívetivými storno podmienkami

Máme širokú ponuku pobytov, ktoré vám umožnia flexibilitu a voľnosť v prípade, že budete musieť zmeniť plánovaný termín alebo dokonca zrušiť pobyt. Chápeme, že plánovanie cestovania môže byť komplikované, a preto sa snažíme prísť v ústrety vašim potrebám.

Naša ponuka zahŕňa pobytové možnosti, ktoré vám umožňujú bezplatnú zmenu termínu alebo storno až do 15 dní pred nástupom. To znamená, že pokiaľ sa vám niečo nepredvídateľné stane a nebudete môcť vycestovať, nebudete musieť platiť žiadne poplatky za zmenu termínu alebo storno. Chceme, aby ste neboli v strese a mali istotu, že vaše peniaze nebudú zbytočne stratené.

A čo sa stane s peniazmi, ktoré ste už zaplatili? Nebojte sa, máme pre vás riešenie aj v tejto situácii. Ak sa rozhodnete zmeniť termín alebo zrušiť pobyt, vrátime vám plnú výšku čiastky vo forme kreditov. To znamená, že peniaze, ktoré ste investovali do svojej dovolenky, nebudú stratené. Namiesto toho budete mať možnosť využiť ich pri plánovaní budúcich ciest a pobytov u nás. Je to spôsob, ako vám poskytnúť flexibilitu, a zároveň oceniť vašu dôveru a lojalitu.