Objavte to NAJ z Chorvátska a získajte inšpiráciu na budúcu dovolenku na Jadrane!

Oblíbené 0

Zatiaľ nemáte žiadne obľúbené ponuky.

  • K ponukám sa môžete kedykoľvek vrátiť
  • Obľúbené ponuky na jednom mieste
  • Upozornenie na zmeny v ponukách

Oslavujeme 10. narodeniny a vy oslavujete s nami!

Travelking vám už 10 rokov prináša pobyty, vďaka ktorým si môžete užiť bezstarostné cestovanie v tuzemsku aj po Európe. Cesta k tomu, aby sme sa stali skutočnými špecialistami na cestovanie, bola dlhá, ale stála za to. Poďte sa pozrieť, ako išiel čas s Travelkingom, a rozbaľte si spolu s nami narodeninový darček.

Ideme oslavovať!

Od trojčlenného tímu v roku 2014 k 60 kolegom v roku 2024

Začali sme ako trojčlenný tím v roku 2014 s víziou stať sa cestovateľskou jednotkou, na ktorú sa obrátite pri výbere dovolenky aj výletov v Česku, na Slovensku a v okolitých štátoch. Tak vznikol český Slevoking. Čoskoro sme sa stali jedným z najväčších predajcov krátkodobých pobytov v Česku. Dnes ponúkame pobyty už v 9 európskych krajinách, zo Slevokingu sa stal v roku 2019 Travelking a rozrástli sme sa do pracovnej rodiny, ktorá má 60 členov.

Od malej firmy v obývačke k Travelkingu na štyroch európskych trhoch

Aby sme naše pobyty mohli ponúkať aj zahraničným zákazníkom, začali sme postupne budovať aj ďalšie verzie Travelkingu. Najskôr sme odštartovali na Slovensku, v roku 2020 sme pridali maďarskú doménu Travelking.hu a v roku 2023 sme spustili Travelking v Poľsku. A kto vie, čo bude ďalej…?

Cestovalo s nami už viac ako 1 milión zákazníkov a my sme za ich dôveru vďační

Neustále sa snažíme vylepšovať naše služby, rozširovať portfólio pobytov a robiť všetko preto, aby si naši zákazníci užili dovolenku presne podľa svojich predstáv. Od roku 2014 sme sa postarali o viac ako 1 milión spokojných ciest našich zákazníkov. Plnením ich cestovateľských snov si totiž plníme vlastný sen.

Myslíme aj na ostatných. Venovali sme vyše 60 tisíc na charitu

Ako niektorí z vás určite vedia, pri platbe akéhokoľvek pobytu na našom webe máte možnosť prispieť malou čiastkou na dobrú vec. Vybrané financie potom venujeme tým, ktorí to najviac potrebujú. Spoločne sme na dobrú vec od roku 2014 vyzbierali už viac ako 61 299 €. Ďakujeme, že s nami pomáhate.


A to všetko sa mohlo uskutočniť aj vďaka vám! Ďakujeme!

A pretože si to, že s nami stále cestujete, naozaj vážime, máme pre vás darček.
Ku každej objednávke, ktorú urobíte medzi 8. - 21. 4., vám automaticky venujeme poukaz na 20 €, ktorý môžete darovať svojim blízkym, alebo ho využiť pri nákupe ďalšieho pobytu. Je to len na vás!


Dovolenka v najkrajších európskych destináciách

Nezabudnuteľné zážitky, za ktorými nemusíte cestovať ďaleko

Odpočinok presne podľa vášho gusta

Relax v kúpeľoch, romantika vo wellness alebo turistika? Vyberie si každý.