Doprajte si relaxačný pobyt pre dvoch alebo pre celú rodinu u nás na Slovensku. V Termáloch Malé Bielice vás okrem gurmánskej polpenzie čakajú vnútorné aj vonkajšie relaxačné bazény (celkom ich je tu 6), šmykľavka, fitness zóna a ďalšie atrakcie, ktoré si zamilujete. Ubytovaní budete v pôvodnej budove v izbe Standard alebo v novej budove v izbe Superior podľa vášho výberu.

Overené Travelkingom

“Pobyt si veľmi užila celá naša rodina. Malé Bielice sú miestom, kde môžete zrelaxovať nielen telo, ale aj myseľ. Pokiaľ nevyhľadávate luxus, ale skôr pokoj, príjemné prostredie a milý personál, určite si tento hotel zamilujete. Veľkou výhodou je hotelové wellness centrum prístupné počas celej doby pobytu, a to aj v deň odchodu. Z výletov určite odporúčam navštíviť neďaleké Bojnice. Očarí vás množstvom historických pamiatok a goticko-renesančným zámkom. Okrem neho je tu aj množstvo iných turistických atrakcií, vynikajúcich kaviarní a reštaurácií.”

Lenka Homolová - Obchodný tím
Osobne overené v: Júni 2023

O ubytovaní

Termály Malé Bielice nájdete v Partizánskom, malom mestečku na úpätí pohoria Tríbeč. Hlavným lákadlom sú samozrejme samotné termálne kúpele, ktoré sa vám skrátka nebude chcieť opúšťať. V okolí ale nájdete aj mnoho príležitostí na zaujímavé trávenie času. Navštívte napríklad hvezdáreň a prejdite si náučný chodník Bielické bahná (1,1 km).

Na dlhší výlet vyrazte do Bojníc (30 km), prezrieť si tunajší krásny zámok, a rovno zájdite do zoologickej záhrady, najstaršej na Slovensku. Na dosah budete mať aj Prepoštskú jaskyňu a Múzeum praveku (31,6 km). A pretože odpočinku v termálnej vode nie je nikdy dosť, otestujte termálne kúpalisko Čajka (31 km) alebo kúpele v Bojniciach (30,2 km) – liečebné domy Mier, Baník a Janov kúpeľ sú prístupné verejnosti.

Kde budete spať?

Tešiť sa môžete na útulnú, komfortne vybavenú izbu s klimatizáciou a balkónom s výhľadom do parku či na letisko. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom, televízia, WiFi pripojenie a chladnička.

  • Izby Standard nájdete v pôvodnej budove hotela. Ponúkajú plochu až 21 m² a okrem manželskej postele umožňujú aj prístelku.

  • Izby Superior sa nachádza v novej budove hotela, sú o trošku väčšie (23 m²) a modernejšie vybavené. Do izieb je možné umiestniť 1 prístelku.

Na čom si pochutnáte?

Tunajšia moderná reštaurácia je otvorená po celý deň a ponúka vám modernú gastronómiu so zachovaním tradičných slovenských pokrmov. Halušky, pizza, dezerty, (ne)alkoholické drinky... môžete mať všetko.

Kde budete relaxovať?

Termály Malé Bielice sú miestom relaxu a zdravia. Ich základným kameňom je minerálna termálna voda s teplotou 27 - 38 °C. K dispozícii budete mať 6 bazénov – 2 vnútorné (pokojový a hydromasážny) a 4 vonkajšie relaxačné bazény. Vo vonkajšej časti nechýba šmykľavka a detské ihrisko.

Okrem wellness si môžete dopriať aj relaxáciu v saunovom svete s fínskou a infra saunou či mnoho rôznych procedúr, masáží (klasická a rekondičná masáž, medová masáž, čínska tlaková masáž, bankovanie atď.) a relax v odpočinkových zónach.

Niečo naviac

Aktívni jedinci si môžu zašportovať v modernej fitness zóne. A nezabudnite pribaliť kolieskové korčule, vedie tadiaľto perfektná in-line dráha.

Termály Malé Bielice

Termály Malé Bielice

Kúpelná 103 - 105 , Partizánske
Slovenská republika

Prevádzkuje spoločnosť:
AQUALAND Malé Bielice, s.r.o IČ: 44414340


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Fitness
Baby friendly
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
3,6 km
Vzdialenosť od kúpeľov
10 m
Zastávka
0,9 km

Tipy na výlet

Termály Malé Bielice

Termály Malé Bielice Tip na výlet

Termály Malé Bielice sú perfektným miestom pre relaxáciu, oddych i liečenie zdravotných komplikácií. Tunajšia minerálna voda má teplotu 27 - 38 °C a blahodarne pôsobí na pohybové ústrojenstvo, nervovú sústavu, rehabilitáciu a regeneráciu organizmu.

K dispozícii je 5 bazénov:

  • 2 vnútorné (kľudový a hydromasážny)
  • 3 vonkajšie relaxačné bazény
  • V letných mesiacoch si za priaznivého počasia môžete užiť aj tobogány, šmýkačku, trampolíny a detské ihrisko.

Relaxovať môžete v saunovom centre alebo pri masáži. Ak si chcete zašportovať, poteší vás fitness centrum alebo in-line dráha.

Viac informácií
Hvezdáreň v Partizánskom
Hvezdáreň v Partizánskom
CHKO Ponitrie
CHKO Ponitrie
Zámok Topoľčianky
Zámok Topoľčianky