Termály Malé Bielice

Termály Malé Bielice

Kúpelná 103 - 105, Partizánske
Slovenská republika

+ 421 910 100 109

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Fitness
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
3,6 km
Vzdialenosť od kúpeľov
10 m
Zastávka
0,9 km

O ubytovaní

Termály Malé Bielice nájdete v Partizánskom, malom mestečku na úpätí pohoria Tríbeč. Hlavným lákadlom sú samozrejme samotné termálne kúpele, ktoré sa vám skrátka nebude chcieť opúšťať. V okolí ale nájdete aj mnoho príležitostí na zaujímavé trávenie času. Navštívte napríklad hvezdáreň a prejdite si náučný chodník Bielické bahná (1,1 km).

Na dlhší výlet vyrazte do Bojníc (30 km), prezrieť si tunajší krásny zámok, a rovno zájdite do zoologickej záhrady, najstaršej na Slovensku. Na dosah budete mať aj Prepoštskú jaskyňu a Múzeum praveku (31,6 km). A pretože odpočinku v termálnej vode nie je nikdy dosť, otestujte termálne kúpalisko Čajka (31 km) alebo kúpele v Bojniciach (30,2 km) – liečebné domy Mier, Baník a Janov kúpeľ sú prístupné verejnosti.

Kde budete spať?

Tešiť sa môžete na útulnú, komfortne vybavenú izbu s klimatizáciou a balkónom s výhľadom do parku či na letisko. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom, televízia, WiFi pripojenie a chladnička.

  • Izby Standard nájdete v pôvodnej budove hotela. Ponúkajú plochu až 21 m² a okrem manželskej postele umožňujú aj prístelku.

  • Izby Superior sa nachádza v novej budove hotela, sú o trošku väčšie (23 m²) a modernejšie vybavené. Do izieb je možné umiestniť 1 prístelku.

Na čom si pochutnáte?

Tunajšia moderná reštaurácia je otvorená po celý deň a ponúka vám modernú gastronómiu so zachovaním tradičných slovenských pokrmov. Halušky, pizza, dezerty, (ne)alkoholické drinky... môžete mať všetko.

Kde budete relaxovať?

Termály Malé Bielice sú miestom relaxu a zdravia. Ich základným kameňom je minerálna termálna voda s teplotou 27 - 38 °C. K dispozícii budete mať 6 bazénov – 2 vnútorné (pokojový a hydromasážny) a 4 vonkajšie relaxačné bazény. Vo vonkajšej časti nechýba šmykľavka a detské ihrisko.

Okrem wellness si môžete dopriať aj relaxáciu v saunovom svete s fínskou a infra saunou či mnoho rôznych procedúr, masáží (klasická a rekondičná masáž, medová masáž, čínska tlaková masáž, bankovanie atď.) a relax v odpočinkových zónach.

Niečo naviac

Aktívni jedinci si môžu zašportovať v modernej fitness zóne. A nezabudnite pribaliť kolieskové korčule, vedie tadiaľto perfektná in-line dráha.

Overené Travelkingom

“Pobyt si veľmi užila celá naša rodina. Malé Bielice sú miestom, kde môžete zrelaxovať nielen telo, ale aj myseľ. Pokiaľ nevyhľadávate luxus, ale skôr pokoj, príjemné prostredie a milý personál, určite si tento hotel zamilujete. Veľkou výhodou je hotelové wellness centrum prístupné počas celej doby pobytu, a to aj v deň odchodu. Z výletov určite odporúčam navštíviť neďaleké Bojnice. Očarí vás množstvom historických pamiatok a goticko-renesančným zámkom. Okrem neho je tu aj množstvo iných turistických atrakcií, vynikajúcich kaviarní a reštaurácií.”

Lenka Homolová - Obchodný tím
Osobne overené v: Júni 2023