Vydajte sa do slovinského kúpeľného mestečka Moravske Toplice a užite si luxusný pobyt v Hoteli Vivat ****superior! Čaká vás tu chutná polpenzia formou bufetu, ale predovšetkým neobmedzený vstup do termálneho bazénového komplexu s vnútornými i vonkajšími bazénmi. Tento kúpeľný komplex je súčasťou hotela, takže prejsť k bazénu môžete z izby rovno v župane.

O ubytovaní

Hotel Vivat ****superior sa nachádza v idylickej dedinke Moravske Toplice v severovýchodnej časti Slovinska. Táto oblasť je preslávená vďaka čiernej termálnej minerálnej vode, ktorá má na ľudský organizmus blahodarné účinky. Hotel sa nachádza iba 500 m od areálu termálnych kúpeľov Terme 3000, ktoré na ploche viac ako 5 200 m² ponúkajú 30 bazénov, mnoho atrakcií a špičkové kúpeľné služby. Milovníci golfu zaiste ocenia 18 jamkové golfové ihrisko (1 km). Okolitá oblasť Prekmurje má na rozdiel od zvyšku Slovinska nížinný charakter, a tak miestne krásy môžete objavovať pri nenáročných výletoch pešo aj na bicykli. Na neďalekom statku Passero (3,5 km) ochutnáte vynikajúcu ručne vyrábanú čokoládu, syry, údeniny, víno, pálenky a ďalšie domáce špeciality. V dedinke Bogojina (5 km) zase nájdete netradičný monumentálny kostol s prvkami miestnej ľudovej architektúry. Pre milovníkov kvetín je povinnou zastávkou skleník Ocean Orchids (13 km) v dedine Dobrovnik, z ktorého sa vyvážajú orchidey do celej Európy. Obľúbenými turistickými cieľmi sú tiež najväčší slovinský barokový hrad Grad na Goričkem (20 km), mesto Maribor (60 km) s mnohými pamiatkami a tradíciou pestovania aj výroby vína či najstaršie mesto v Slovinsku Ptuj (50 km), ktoré nesie stopy rímskej histórie.

Kde budete spať?

Izba Standard meria 27 m². Okrem veľkej manželskej postele (200x200 cm) patrí k vybaveniu izby klimatizácia, WiFi pripojenie, LCD televízia, minibar, telefón a trezor. Súčasťou je tiež vlastná kúpeľňa so sprchou, fénom a županmi. Do izby je možné pridať 1 prístelku.

Izba Suite celkom ubytuje až 4 osoby, vďaka možnosti 2 prísteliek. Na 45 m² nájdete oddelenú spálňu s veľkou manželskou posteľou (200x200 cm) a obývací priestor. Nechýba WiFi pripojenie, klimatizácia, kúpeľňa so sprchou či vaňou, televízia a ďalšie vybavenie.

Izba Prestige meria 45 m², na rozdiel od variantu Suite ale neumožňuje prístelky, je tak vhodná maximálne pre 2 osoby. Na hostí tu čaká veľké dvojlôžko (200x200 cm), obývací priestor s pohovkou, klimatizácia, WiFi, vlastná kúpeľňa s vaňou či sprchou a televízia.

Izba Deluxe (27 m²) predstavuje naozaj luxusný variant pre náročných, nielen vďaka krásnemu interiéru, ale aj nadštandardne veľkej posteli (220x220 cm). Z izby budete mať výhľad na bazén a krásnu oblasť Goričko. Okrem bežnej výbavy (klimatizácia, WiFi, vlastná kúpeľňa ai.) budete mať k dispozícii aj set na prípravu kávy a čaju. Izba neumožňuje prístelky.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii Vivat si pochutnáte na lahodných špecialitách lokálnej i medzinárodnej kuchyne. Ponuka vždy obsahuje aj diétne a bezlepková jedlá. Každý deň pobytu si pochutnáte na bohatých bufetových raňajkách. Počas dňa je možné objednávať pokrmy z jedálneho lístka. Večere pre hotelových hostí majú opäť formu bufetu.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou hotela je termálny bazénový komplex s viac ako 2 000 m² vodných plôch. Nájdete tu 7 vonkajších či vnútorných bazénov s liečivou termálnou vodou s teplotou 26-39 °C. Jeden z bazénov je naplnený nefiltrovanou čiernou minerálnou vodou, ktorá sa inde na svete nevyskytuje. Priaznivci saunovania sa môžu zohriať v saunovom svete, kde nájdete fínsku, parnú, infračervenú, a bylinnú saunu. Nechýbajú ani Kneippov kúpeľ a príjemné oddychové zóny. Dokonalý odpočinok sa môžu uzavrieť niektorou z bohatej ponuky masáží či liečebných a kozmetických procedúr.

Cestujete s deťmi?

Pre malých hostí je k dispozícii detský bazén vo wellness časti.

Hotel Vivat ****superior

Hotel Vivat ****superior

Ulica ob igrišču 3 , Moravske Toplice
Slovinsko

Prevádzkuje spoločnosť:
POČITEK - UŽITEK D.O.O. IČ: 1317300000


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Fitness
Konferenčná miestnosť
Prednášková sála
Minibar
Fén
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpeľov
0,5 km
Zastávka
10 m
Aquapark
0,5 km

Tipy na výlet

Prírodný park Goričko

Prírodný park Goričko Tip na výlet

Prírodný park Goričko je známy svojou kopcovitou krajinou plnou úrodných viníc, olivových hájov, polí a malých fariem. Rozlieha sa na pomedzí Álp a Panónskej panvy a je súčasťou parku troch krajín, ktorého príroda zasahuje aj do susedného Rakúska a Maďarska. Tieto tri krajiny spolu ochraňujú niekoľko ohrozených druhov rastlín a živočíchov, obzvlášť vtákov.

Čo navštíviť v Prírodnom parku Goričko?

  • Negovsko jazero
  • Rieku Mura
  • Hrad Goričko - najväčší hrad v Slovinsku
Viac informácií
Hrad Goričko
Hrad Goričko
Termálny park Terme 3000
Termálny park Terme 3000
Jazero Bukovniško
Jazero Bukovniško