Česky a slovensky hovoriaci personál v Rakúsku

Načo sa učiť nemecky, keď sa u našich susedov dohovoríte slovensky. Česky a slovensky hovoriaci personál v Rakúsku spríjemní váš pobyt v miestnych hoteloch i penziónoch. Nebojte sa jazykovej bariéry, český či slovenský personál ju ľahko odbúra.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Náš pobyt v Penzióne SUN sme si s rodinou náramne užili. Mestečko Gaming sa nachádza v malebnej krajine uprostred lesov a miesto je skvelým východiskovým bodom pre cyklovýlety po okolí. Penzión sme navštívili uprostred leta, a tak sme hneď vyrazili na miestne kúpalisko, ktoré ponúka množstvo atrakcií pre všetky vekové kategórie. Výhodou tohto rodinného penziónu sú jeho českí majitelia. Pani majiteľka nám vyšla v ústrety s našimi požiadavkami a predstavila nám všetky možnosti, ktoré ich ubytovanie ponúka. Plusom je tiež relatívne dobrá dostupnosť zo Moravy, a teda aj zo Slovenska.”

František Jordán
František Jordán
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Gasthof Mentenwirt sme si dokonale užili. Aj keď sa penzión nachádza uprostred typickej horskej dedinky v Rakúsku, vďaka slovenskému personálu sme jazykovú bariéru vôbec neriešili. Naša izba bola komfortná a strava uspokojivá. Pán recepčný sa o nás po celú dobu perfektne staral, vždy nám pomohol a poradil nám skvelé tipy na výlety po okolí. Výhodou bola zľavová Lungau Card v rámci balíčka, s ktorou sme mali vstupenky a lanovku zadarmo.”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tím


Milujete cestovanie, ale cudzie jazyky nie sú vaša silná stránka? Nevadí! S nami sa vydáte do Rakúska, a pritom sa bez problémov dohovoríte materčinou. V ponuke nájdete niekoľko pobytov so slovensky či česky hovoriacim personálom, vďaka ktorému si užijete dovolenku bez stresu z jazykovej bariéry.

Dovolenka v Rakúsku, ale v slovenskom penzióne? Samozrejme!

Rakúsko je krajinou prírodných krás, ktoré vás okúzlia v moment, čo prejdete hranice. Nádherné Alpy, ľadovcové jazerá s tyrkysovým odtieňom, horské kvety a úchvatné vodopády. To všetko v kombinácii s vysokou úrovňou turistického zázemia, ktoré zahŕňa skvelé ubytovanie aj bohaté vyžitie pre deti i dospelých.

K našim susedom sa môžete vydať v akomkoľvek ročnom období. V lete si užijete túry v horách, kúpanie v jazerách a vodné športy. V zime otvárajú brány návštevníkom miestne ski areály, ktoré lákajú na moderné vybavenie aj perfektne upravené svahy.

Vyberte si ubytovanie v Rakúsku so slovensky alebo česky hovoriacim personálom a vyrazte objavovať, čo krásneho vám táto krajina môže ponúknuť. Vyberajte z pobytov s neobmedzeným wellness, vírivkou, saunou alebo vnútorným aj vonkajším bazénom. V zime dajte prednosť ubytovaniu blízko zjazdovky, nech to za snehovým dobrodružstvom nemáte ďaleko.